Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

Захід цього року Закарпатська обласна організація ВСУВ проводила у західній столиці України справді європейському місті Львові. Вперше у таких зустрічах у Львові взяли участь ветерани Словацького Союзу борців проти фашизму.
Як корінний мешканець Львова, голова Закарпатської обласної організації ВСУВ Володимир Бужан ознайомив словацьких друзів із визначними місцями та пам’ятками міста.

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

У приміщенні ветеранської організації Північно-Західного напряму – колективного члена Закарпатської обласної організації ВСУВ проведена міжнародна конференція «14 років Північно-Західному напряму – форпосту Західного кордону України».
Участь прийняли ветерани Закарпатської обласної організації ВСУВ, Словацького Союзу борців проти фашизму на чолі з членом Вищої Ради Яном Діанішко, організації Північно-Західного напряму Прикордонних військ України.
Володимир Бужан зазначив: «Історія Прикордонних військ України – це бойова діяльність прикордонників, наполеглива праця людей, це постійна боротьба з нелегальною міграцією, а за цифрами статистики – результати службово-бойової діяльності».
З основною доповіддю виступив ветеран ПЗН полковник Григорій Обєдков. До слова, він зокрема наголосив, що Північно - Західний напрям починався фактично з нуля: не було приміщення для роботи офіцерів і персоналу, офіцерів з генерал – лейтенантом Йолтуховським розмістили у двох кімнатах Львівського клінічного госпіталю.

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Микола Михайлович Йолтуховський народився 9 березня 1940 року в селі Явтухи, Деражнянського району, Хмельницької області.

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

У 1973 році закінчив Військову академію імені Фрунзе, у 1985 – курси Академії Генерального штабу. З 1992 по 2002 рік – командувач Північно-Західного напряму Прикордонних військ України. З 2002 року – радник Голови Держкомкордону з дислокацією у Львові.
Був нагороджений орденами Богдана Хмельницького «За заслуги» ІІІ ступеня, «Червоної Зірки», «За службу Батьківщині» ІІІ ступеня, золотою медаллю «За ефективне управління» (2002 рік) та ще 16 різноманітними медалями.
Служив на Далекому Сході, у Середній Азії, де керував прикордонними гарнізонами, а також виконував інтернаціональний обов’язок у Демократичній республіці Афганістан.
Після проголошення незалежності України повернувся на батьківщину, щоб очолити Північно-Західний напрям Прикордонних військ України. Впродовж десяти років здійснював розбудову кордону з Білоруссю, запроваджував нові форми охорони державного кордону на західних рубежах України. Помер 8 грудня 2008 року. Похований на Личаківському кладовищі, м. Львова.

ФОРПОСТ ЗАХІДНОГО КОРДОНУ УКРАЇНИ

Але робота почалася плідна і ефективна по розбудові кордону молодої української держави. Григорій Іванович часто виїжджав на західний кордон з Польщею, Словаччиною, Румунією, Молдовою, на північний кордон з Білорусією, де проводилась демаркація кордону з республікою Білорусь, створювали нові підрозділи прикордонних військ України.
Виступили на конференції підполковник Володимир Бужан і полковник Олександр Киричко. Прийнято рішення і в подальшому проводити виховну роботу з молодими прикордонниками, зустрічатися і виховувати на кращих традиціях наших військ.
На Личаківському цвинтарі делегати конференції поклали квіти до пам’ятника генерал - лейтенанту Миколі Михайловичу Йолтуховському.

Матеріал надав Перший Заступник голови Закарпатської обласної організації ВСУВ підполковник Вадим Турченко
Корегування - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України, гвардії п/полковник запасу.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 2-07-2016, 03:49 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...