Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

В тяжкі часи новітньої історії України, коли молода держава вкотре відчула на собі «братську любов» з Півночі, її народ нагодував свою армію, одягнув її і забезпечив усім необхідним для ведення воєнних дій. І ніхто не запитував з «державних мужів»: «Чи маємо ми право це робити»?
Отже, якщо ми, народ країни, що вибрав собі волю і більш за все цінує свою землю, ми маємо право не тільки годувати і одягати українське військо, а і право його нагороджувати.
Волонтери не лише взяли на себе обов’язок держави у забезпечені тих, хто боронить її кордони. Вони ще й вирішили визначати достойних, аби якомога більше справжніх героїв мали відзнаки за свої вчинки на війні. І народні нагороди виявилися подекуди важливішими за нагороди з рук Президента.
Орден «Народний Герой України» - українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році за ініціативою колекціонера антикваріату та волонтера Андрія Боєчка та ювеліра Дмитра Щербакова.

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Нагорода виконана у двох модифікаціях: червоно - чорна стрічка на колодці - для воїнів, які зі зброєю в руках захищали українську землю; жовто - блакитна стрічка на колодці - для волонтерів та медиків.

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Орден виготовлений зі срібла 925 проби, кожна нагорода має індивідуальний номер та елементи захисту. Сотні людей надсилають срібло для нагород і допомагають з поточними витратами, розуміючи, як важливо для захисників нашої країни отримати такий знак довіри від народу і бажаючи взяти участь у цьому.

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Так, наприклад, український боксер В'ячеслав Узелков передав на орден свою срібну медаль, яку отримав на Чемпіонаті Європи з боксу 2002 року.

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Загальні положення

Орден «Народний Герой України» є відзнакою народу України.
Орден «Народний Герой України» вручається громадянам України, а також громадянам іноземних держав, за видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерської допомоги збройним силам.
Орден налічує одну ступінь та дві номінації.
Нагороджені Орденом «Народний Герой України» набувають почесного звання «Народний Герой України».
Орден «Народний Герой України» має форму тризуба з накладеним по центру піднятим мечем, підвішеного до орденської планки.
Смужка на орденській планці має червоно-чорний колір для нагороджених під час військових дій, та жовто-блакитний за волонтерську діяльність.
У комплект нагороди входить також знак ордену, грамота про нагородження та банківська картка.

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Позбавлення Ордену «Народний Герой України» може бути здійснене Нагородною Радою за дії, направлені проти Держави Україна та її народу.
Порядок подання до нагородження Орденом «Народний Герой України»

Клопотання про нагородження Орденом «Народний Герой України» порушують перед Головою Нагородної Ради члени Нагородної Ради, Командири військових підрозділів та керівники волонтерських організацій. Висування кандидатур здійснюється гласно.
У поданні зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.
Остаточне рішення про нагородження особи, що представлена до відзначення приймає Голова Нагородної Ради. Він також може одноосібно ініціювати нагородження.
Порядок вручення Ордена «Народний Герой України»

Вручення Ордена «Народний Герой України» проводиться в обстановці урочистості та гласності.
Почесну відзнаку вручає, як правило, Голова Нагородної Ради.
За дорученням Голови Нагородної Ради почесну відзнаку можуть вручати члени Нагородної Ради або Командири військових підрозділів та керівники волонтерських організацій.
Нагородженому Орденом «Народний Герой України» вручається знак відзнаки та грамота.
Знак Ордену «Народний Герой України» носиться на грудях зліва.

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Порядок зберігання Ордену «Народний Герой України»

Нагородні знаки Ордену «Народний Герой України» та грамоти зберігаються в Нагородній Раді.
У разі нагородження особи Орденом «Народний Герой України» знак та грамота зберігаються у цієї особи.
У разі втрати (псування) знака та грамоти дублікати, як правило, не видаються. Вони можуть бути видані, як виняток, за умови, що нагороджений не зміг запобігти втраті (псуванню) знаків та документів, згідно з рішенням Нагородної Ради за кошти нагородженого або безкоштовно.
Після смерті нагородженого Орденом «Народний Герой України» знаки, планки та грамоти залишаються в сім'ї померлого.
Нагородні знаки, планки та грамоти Ордена «Народний Герой України», що належали особі, позбавленій Ордену, підлягають поверненню в Нагородну Раду.
Художньо - композиційний та духовно-сутнісний опис ордена «Народний Герой України»

В основу художньої конструкції та стилю виконання Ордена «Народний Герой України» покладені ретельно вивчені археологами, культурологами та митцями наших об'єднань канони істинно православних зображень та змістів часів Київської Русі, Української Гетьманської доби та Української Народної Республіки (УНР).
Орден «Народний Герой України» має форму гербового знака Святого князя Володимира Великого у формі тризуба - символу державності та незалежності України; по центру накладений меч вістрям вгору - символ військової доблесті. Відзнака підвішена до орденської планки.
Знак ордена має розмір 50 мм, виготовлений зі срібла. На зворотному пласкому боці нагрудного знака нанесено знаки (клейма) організацій, що заснували відзнаку, та вигравіруйовано порядковий номер.
Стрічка Ордена «Народний Герой України» має розмір 15 мм вертикально і 28 мм горизонтально. Стрічку покладено на металеву пластину з булавкою. Смужка має червоно-чорний або жовто-блакитний колір. Стрічка відзнаки шовкова муарова.
За допомогою кільця з вушком знак Ордену сполучається з прямокутною колодкою. На зворотньому боці колодки є застібка для кріплення нагрудного знака до одягу.
7 травня 2016 року Укрпошта провела урочисте спецпогашення спеціальним поштовим штемпелем на конвертах з маркою, на якій зображено портрети кавалерів ордену «Народний Герой України».

СРІБЛО ГЕРОЇВ УКРАЇНИ

Чимало наших воїнів, що відзначилися у страшних боях, захищали побратимів, брали участь у спецопераціях, досі не відзначені державою. Люди, які покинули рідні домівки, щоб захистити суверенітет і цілісність України, залишаються забутими, тоді як паркетним генералам продовжують навішувати ордени та медалі. Майже без уваги залишається робота лікарів, волонтерів, журналістів, які, ризикуючи життям, підтримують бійців на передовій.
А поки представники держави думають кому вкотре до ювілею вручити відзнаку, волонтери продовжують створювати свої нагороди.
Орден «Народний Герой України» вже отримали майже дві сотні захисників нашої держави. Серед них і ті, хто на фронті, і ті, хто в тилу. Декілька десятків людей нагороджено посмертно. А ще тисячі українських героїв чекають на свою нагороду від волонтерів, від народу України.

Матеріал підготував А. В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 24-07-2016, 18:58 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...