Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

13 січня 2018 року члени громадської організації «Київське військово-історичне товариство» в складі Чудновець О.М., Кущенко Ю.А., Крисько А.П., Снігирь Г.В., Кравцова В.І., Головача Е.О. та Голоушкіна В.Б., по запрошенню дирекції, відвідали Ірпінський історико-краєзнавчий музей.

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

Історична довідка:

У 1970 році вчитель історії Ірпінської середньої школи № 3 Олексій Миколайович Передерій (1924-1997) організував історико-краєзнавчий гурток. Педагог разом з учнями зібрав колекцію експонатів і згодом заснував шкільний історико-краєзнавчий музей. А в 1977 році музей було реорганізовано в міський і розміщено в окремому будинку.
На стадії реорганізації в 1987 році директором музею був призначений А. І. Зборовський.

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

У 1990 році Ірпінський міськвиконком надав історико-краєзнавчому музею нове приміщення (по вулиці Шевченка, 4).

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

Нову експозицію музейного закладу вже після проголошення Україною незалежності було відкрито 18 листопада 1991 року. Постановою колегії управління культури Київської облдержадміністрації від 9 грудня 1992 року за досягнутий високий рівень пошукової, дослідницької та культурно-виховної роботи, створення змістовної музейної експозиції Ірпінському історико-краєзнавчому музею присвоєно звання «Народний музей».
Зараз у Ірпінському історико-краєзнавчому музеї розгорнуто такі експозиції: діорама «Річка Ірпінь»; «Археологічні знахідки»; «Історичний побут Приірпіння»;• «Приірпіння в роки Другої світової війни»; «Приірпіння в післявоєнний період»; «Приірпіння сучасне»; «Літературно-мистецьке Приірпіння».
Також тут працюють постійно діючі виставки у музеї: виставка з фондів музею «Музичні інструменти Миколи Будника»; виставка творів живопису з фондів музею «Ірпінь у творчості М. О. Донцова»; виставка творів живопису з фондів музею «Мальовничий світ М. О. Донцова»; виставка живописних робіт В. Г. Негреска.
Сам музей - державний історико-краєзнавчий музей у місті Ірпінь Київської області, де зібрана велика кількість матеріалів і предметів з природи, історії та культури Приірпіння, це значний міський осередок культури, виховної і дослідницької роботи.
Під час відвідування музею, було проведено цікаву екскурсію, яку провів сам Зборовський А.І. Делегація ознайомилась з унікальними експонатами дійсно «народного» музею.

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ


В кінці заходів, рішенням ради громадської організації «Київське військово-історичне товариство», за велику патріотичну роботу в справі духовності в розбудові Української держави директор музею Зборовський Анатолій Іванович був нагороджений пам’ятною відзнакою «200 років з дня народження Т.Г. Шевченка».

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

Членами делегації були сказані слова подяки за подвижницьку діяльність з побажаннями процвітання музейної справи.

НАРОДНИЙ МУЗЕЙ
НАРОДНИЙ МУЗЕЙ

Матеріал надав Голова громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Чудновець О.М.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 15-01-2018, 19:49 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...