Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

18 грудня 2018 року в Києві, на вулиці Володимирській, 26, в офісі Всеукраїнського Союзу ветеранів - прикордонників Державної прикордонної служби України відбулася зустріч з ветеранами - охоронцями кордону.
Генерал - лейтенант Анатолій Макаров тепло прийняв своїх колег - полковників Володимира Шурова і Василя Гаркушу та підполковників Володимира Бужана і Василя Осадчука.

Генерал-лейтенант Макаров Анатолій Андрійович

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

Генерал-лейтенант Анатолій Макаров багато років очолює Комітет ветеранів - прикордонників України. І це дійсно організація ветеранів працює успішно, проводить патріотичні заходи в різних регіонах країни.
Офіцери - ветерани періодично приїжджають передавати свій досвід в Оршанець - навчальний загін, розташований в Черкаській області. І в цьому заслуга саме генерала Макарова.
Ратний труд Анатолія Андрійовича оцінені по достоїнству - генерал-лейтенант Макаров А.А. нагороджений орденами «Богдана Хмельницького» 2 і 3 ступенів.
У цих нагородах заслуга його роботи в Державній прикордонній службі України, Генеральної інспекції при Президентові України, на посаді голови Комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників.

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ
ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

На нараді, перш за все, обговорили підсумки 10 конференції Всеукраїнського Союзу ветеранів –прикордонників, питання патріотичного виховання молодих прикордонників, що відбулася на початку грудня в Адміністрації Держприкордонслужби.
Під час конференції ветерани мали змогу отримати вичерпні відповіді від керівників структурних підрозділів Адміністрації Держприкордонслужби на питання, які їх турбують.

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

Перед ветеранами-прикордонниками виступив перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюк, котрий проінформував про головні досягнення відомства, окреслив завдання, які сьогодні, в умовах воєнного стану, виконує Державна прикордонна служба України та подякував ветеранам-прикордонникам за ефективну співпрацю у питаннях національно-патріотичного виховання прикордонників.

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

Керівництво комітету Всеукраїнської організації ветеранів-прикордонників та керівники організацій ветеранів-прикордонників у регіонах відзвітували про результати роботи у 2018 році та визначили завдання на наступний 2019 рік.
Після завершення конференції керівництво Адміністрації Державної прикордонної служби України та ветерани-прикордонники взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника «Захисникам кордонів Вітчизни усіх поколінь».

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ
ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

Наприкінці зустрічі - наради Голова Комітету Всеукраїнського Союзу ветеранів - прикордонників Анатолій Макаров нагородив Володимира Бужана нагрудним знаком «100 років на варті кордону».

ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ
ЗУСТРІЧ ВЕТЕРАНІВ КОРДОНУ

А вже насамкінець – теплі обійми та побажання гарних свят в родинному колі та серед друзів.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 5-01-2019, 17:38 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...