Главная > Периодика > КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ


19-10-2019, 11:31. Разместил: psi01morpex
КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

9 жовтня 2019 року представники Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку, Сумського обласного військового комісаріату та ветеранських організацій взяли участь в урочистостях з нагоди Покрову Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, та Дня українського козацтва в Сумському вищому училищі мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського.

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

У цей день у мистецькому навчальному закладі було проведено творчий козацький квест «Ми – нащадки славних козаків». Його організаторами стали викладачі училища Т. Саржан і А. Скляренко, які розпочали впроваджувати і навчально-виховний процес ігрові форми занять з метою поглиблення знань студентів про історичну та культурну спадщину України, формування поваги до традицій і звичаїв козацтва, виховування почуття патріотизму, сприяння розвитку пізнавальних інтересів та творчості.
На початку масової козацької гри з вітальними словами до присутніх звернулися директор училища, заслужений працівник культури України Надія Гринь та гості.

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

Отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» генерал-командор Віктор Лях привітав усіх студентів, викладачів, гостей з відзначенням надвеликих свят: Покров Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисника Вітчизни. Побажав щасливого й плідного життя під Покровом Пречистої Богородиці, радісного здійснення Богоугодних справ, високих досягнень у науковій, навчальній, мистецькій праці та великої любові.
Щирі слова вдячності Віктор Васильович виразив тим, хто не шкодуючи свого життя відстоює цілісність нашої незалежної країни, хто самовіддано навчає молодь сприймати й цінувати красу довкілля, вміло та стійко захищати рідну Вітчизну. Віктор Лях відзначив результативну діяльність педагогічного колективу Сумського вищого училища мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського з військово-патріотичного виховання молоді, її підготовці до служби у Збройних Силах України та активну життєву позицію. Користуючись нагодою, вручив полковнику Анатолію Мафтіку –викладачу з предмету «Захист Вітчизни» – Диплом за високі досягнення у справі підготовки студентської молоді до професійного й мужнього виконання військового обов’язку при відстоювання цілісності та незалежності нашої держави.

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ
КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

У проведенні творчого козацького квесту взяли участь 6 команд І курсу, кожна з яких мала пройти 9 станцій та виконати всі запропоновані завдання.
На цих станціях козаки та козачки не лише долали перешкоди, а й вражали вболівальників своїми знаннями про історію Запорозького козацтва. Під час гри студенти продемонстрували винахідливість, кмітливість та гумор, як це робили наші славні козаки.
На станції «Довгоносики» учасники повинні були визначити напій по запаху. Пісенний конкурс – всіх звеселив і підбадьорив. На станції «Знай наших» студенти по світлинах повинні були назвати видатних історичних та культурних діячів України, а на станції «Кіномани» – показати свої знання кінематографу.

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ
КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

На театральній та інших станціях студенти показували кліпи на відомі українські пісні. Музичні кліпи, разом з цікавими, професійними художніми номерами, створили гарний святковий настрій у викладачів, студентів, гостей.

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ
КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ
КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

Цікавою й захоплюючою була імпровізована ігрова програма з глядачами, що є свідченням використання в цьому закладі сучасних інноваційних освітніх технологій, справжнього цінування студентської творчості та співтворчості з високопрофесійними викладачами мистецького закладу.
Свято вдалося і завдяки якісній підготовці студентів, яка проводилася не тільки в навчальних аудиторіях, а й у спортивному залі.

КОЗАЦЬКИЙ КВЕСТ

Упродовж тривалого часу творчих змагань панував піднесений настрій глядачів і вболівальників за кожну з команд. Були визначені та нагороджені переможці на кожній станції, а також команда-переможець квесту, вручені козацькі грамоти і подарунки.
З чудовим святковим настроєм і гарними враженнями залишали козаки цей уславлений мистецький заклад.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».

Вернуться назад