Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ

СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ

СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ

У багатьох Єпархіальних управліннях Української Церкви недооцінюється роль козацтва у сприянні оцерковленню студентської та учнівської молоді, відстоюванні прав віруючих Православ’я, захисті церковних споруд, забезпеченні порядку при проведенні масових релігійних заходів.
Завданням Церкви є спонукання суспільства до бачення в козацтві реальної діяльної і творчої сили, здатної до захисту та відновлення православних храмів, благоустрою їх територій тощо.
Слід зазначити, що Сумська паланка Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» поширює свою діяльність на теренах трьох єпархіальних управлінь: Сумського і Охтирського, Конотопського і Глухівського, Роменського і Недригайлівського. Більш дієво і плідно обласний козацький підрозділ співпрацює зі священнослужителями Конотопської і Глухівської єпархії. Адже саме Високопреосвященний Роман найбільш глибоко занурюється у сутнісні основи взаємодії церкви та козацтва, бачить в ньому ту силу, на яку можна спиратися в скрутні для часи. Роман першим спромігся відкрити при Свято-Вознесенському кафедральному соборі (м. Конотоп) Дитячий церковно-приходський козацький центр, а нещодавно підтримав козаків у створенні при храмах Конотопської і Глухівської єпархії козацьких застав.

СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ

13 травня у Свято-Вознесенському кафедральному соборі (м. Конотоп) було звершено молебень, приурочений посвяті в козаки – мешканців сіл: Малий Самбур і Шаповалівка, Конотопського району, Семенівка, Глухівського району, Руднєво, Путивльського району.

СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ
СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ

Це урочисте релігійне дійство сприяло не тільки відродженню звичаїв славної Запорозької Січі і усвідомленню значущості події вступу до лав козацтва, а також – емоційному забарвленню і підсиленню відчуття особистої ролі у захисті та відстоюванні Православ’я.

СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ
СТВОРЕННЯ КОЗАЦЬКИХ ЗАСТАВ

Під час молебню козаки присягнули на вірність Православній Церкві, козацтву та Україні. По завершенню Богослужіння представники козацьких громад зібралися за круглим столом, де Владика Роман, генерал-командор Віктор Лях, генерал-хорунжий Сергій Козирєв дали настанови новоспеченим козакам на об’єднання зусиль у справі захисту святинь Української Церкви, створення при своїх церковних храмах козацьких застав, розширення своїх рядів, активну участь у релігійних дійствах на території Конотопської і Глухівської єпархії.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 10-06-2019, 08:52 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...