Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Протягом двох днів, в червні – місяці, на Харківщині, на базі аеродрому «Коротич», пройшов військово-патріотичний фестиваль «Захисник України – Крилаті вовкулаки».
Фестиваль організували військово-патріотичний десантно-спортивний клуб «Маргеловець» спільно з клубом службового собаківництва і Харківським аероклубом. Присвячений захід загиблим Героям України, харків’янам Василю Мельникову та Івану Литвинову.

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Іван Литвинов народився 7 березня 1975 року у м. Краматорськ, Донецької області. У 1995 році пішов на військову службу, після її закінчення залишився на посаді командира розвідувального взводу розвідувальної роти. Обіймав посаду старшого офіцера друкарської пропаганди військової частини А 0628. У вересні 2014 року під час мобілізації був призваний у лави Збройних сил України. Життя Івана Литвинова обірвалося під час оборони Донецького аеропорту 4 жовтня 2014 року. Похований на Харківщині, де мешкає його сім'я.

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Василь Мельников народився 27 квітня 1977 року у місті Маріуполь. З дитинства займався парашутним спортом у Харківському аероклубі. Проходив строкову службу в лавах ЗСУ. У 2000 році у званні «молодший сержант» Василь Мельников підписав контракт і продовжив службу радистом-парашутистом пошуково-рятувального взводу 95 окремої аеромобільної бригади. Трагічно загинув 19 листопада 2002 року при виконанні службових завдань під час тренувального стрибка, рятуючи життя курсанта-парашутиста на аеродромі «Бородянка» Київської області. Похований Василь Мельников у Харкові на кладовищі №13. На його могилі написані слова з Біблії «Немає більше тієї любові, як та, коли хтось кладе душу свою за друзів своїх».

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

«Цей фестиваль вже вчетверте проходить на Харківщині, і обласна адміністрація традиційно підтримує його, як і інші, які спрямовані на підтримку наших військових, а також дають можливості для патріотичного виховання дітей та молоді, - зазначила Юлія Світлична. – Ми в Харківській області комплексно займаємося патріотичним вихованням, у нас діє відповідна програма, яка реалізується разом з громадськістю та фахівцями. Постійно працюємо над тим, щоб в рамках програми проходили не тільки корисні, а й цікаві заходи, щоб діти навчалися із захопленням». Звертаючись до учасників та гостей фестивалю, голова ХОДА наголосила на безцінному внеску захисників України в те, що ми маємо змогу проводити подібні заходи під чистим небом. «Наша держава переживає важкі часи. І найголовніше зараз – триматися разом, об’єднувати і вірити у нашу спільну перемогу. Ми розуміємо ціну чистого неба. Сьогодні ми згадуємо героїв, які здобули його для нас ціною власного життя. Ми вдячні всім захисникам, які й сьогодні демонструють характер і честь, і роблять все, щоб наші діти могли радіти мирному чистому небу», - наголосила Юлія Світлична.

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

У відкритті фестивалю взяв участь відомий харківський громадський діяч, колишній в’язень нацистських концтаборів Ігор Малицький. На його думку, проведення подібних заходів вкрай необхідне для виховання молодого покоління. «Ми багато говоримо про героїв Другої Світової війни, і це правильно – згадувати їхні подвиги. Але сьогодні поруч з нами є герої сьогодення, які сьогодні захищають країну. Люди, на яких треба рівнятися. Ми маємо саме на їхньому прикладі виховувати підростаюче покоління», - поділився Ігор Малицький.

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Відвідувачі побачили показові виступи парашутистів-десантників «Відкрите небо», виставку собак та радіокерованих авіамоделей. Глядачам продемонстрували навички поведінки зі зброєю, показові виступи з рукопашного бою та виступи Слобідського козацького війська. Учасники заходу взяли участь у практичних заняттях з польової медицини і навіть здійснили підйом на повітряній кулі. У рамках відкриття фестивалю на території аеродрому «Коротич» також було презентовано проєкт вихованців Харківського спеціалізованого навчально-виховного комплексу для дітей з вадами слуху «Почути серцем».

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Ну а музичною родзинкою фестивалю став виступ лауреату всеукраїнських, міжнародних фестивалів, переможця Міжнародного фестивалю «Афганський вітер» вокальної групи «Білі куполи», м. Краматорськ.

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Виконавці подарували глядачам прекрасну концертну програму, в якій знайшлося місце і «афганським», і авторським пісням про сучасних українських десантників, і популярним українським творам. Не обійшлося і без знаменитої «Синеви».

КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019
КРИЛАТІ ВОВКУЛАКИ 2019

Зустріч побратимів, однодумців та небайдужих закінчено. Вище було згадано про тяжкі часи та виклики для нашої многостраждальної країни, але сьогодні ми переживаємо не менш загрозливі моменти… На флоті таке явище називають некерованим дрейфом. Тому дай Боже нам всім мудрості та згуртованості перед загрозами, що наближаються.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-06-2019, 15:08 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...