Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

29 травня, наприкінці навчального року, перед початком козацького таборування, учні 2-В козацького класу КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 м. Суми вирушили до Пантелеймонівського храму, де їх зустрів протоієрей Олег Швець. Вони здійснили молебень за здоров’я козацької молоді й закликали Святого Духа на початку здійснення добрих справ під час козацької табірної зміни та літніх канікул. Учні козацького класу вслухалися у зміст Святого письма, де розкривається користь, яку отримують ті, хто звертається до Господа з проханням надати їм допомогу при здійсненні Богоугодних справ.

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

На молебні також звучали призиви до ангелів-охоронців з тим, щоб вони приходили на поміч маленьким патріотам. Козачата зверталися до Господа Бога з надією, що всі їхні корисні справи будуть спрямовані на славу Його Ім’я.
Хвилюючим та емоційно-збуджуючим для учнів козацького класу було дійство протоієрея Олега Швеця з накривання дитячих голів єпітрахільєю під час читання Святого Євангелія.

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

Під час заздоровного молебню діти з надією вникали в сутність слів, трепітно й осмислено цілували Святе Євангеліє. Ставили свічки за здоров’я своїх батьків, рідних, друзів біля ікон святого великомученика Пантелеймона Цілителя, святителя Миколая Чудотворця, Божої Матері «Покрова».

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

На завершення заздоровного молебню отець Олег окропив козачат святою водою.

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

У цей день було здійснено панахиду за Костянтина Калітая – тата козача Георгія та рідних усіх учнів козацького класу, які є гідними представниками дитячої козацької чоти, де Православна Церква відіграє важливу роль у традиційному духовному вихованні робітничої, студентської й учнівської козацької молоді.

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

Слід відзначити, що всі козачата шанобливо відносяться до свого духовного наставника отця Олега, котрий позитивно діє на їх духовне зростання, та й сам отримує велике задоволення від такої взаємокорисної співпраці. Він завжди пригощає своїх вихованців проскурами й по-батьківські напутствує на добрі вчинки.

ЗАЗДОРОВНИЙ МОЛЕБЕНЬ

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 1-07-2019, 14:04 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...