Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ


5 червня учні дитячої козацької чоти імені святого праведного Петра Калнишевського у супроводі батьків і представників Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» рушили до храму великомученика Пантелеймона Цілителя Української Православної Церкви м. Суми. Біля храму їх зустрів протоієрей Олег Швець. Він нагадав маленьким козакам як правильно заходити до храму, сповідуватися та причащатися Святих Христових Таїн. Розповів, що цього дня служба пов’язана зі святом віддання Пасхи напередодні відзначення свята Вознесіння Господнього.
У цей день традиційно Плащаницю кладуть на центральному аналої посеред храму. Козачата по-черзі підходили до Плащаниці і прикладалися до неї як до ікони: двічі хрестилися, цілували Святе Євангеліє та зображення Іісуса Христа, знову один раз хрестилися і смиренно відходили в бік

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ

Козаки, берегині й козачата взяли участь у Божественній літургії, під час якої молилися та сповідувалися. Козачата вперше у своєму житті підходили на сповідь до отця Олега. До цієї важливої у житті події вони готувалися і з хвилюванням очікували її.

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ
СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ

Після покаяння й очищення душі від гріховного бруду, буденного «накипу» повсякдення та мудрих повчальних настанов свого духовного наставника, козачата продовжували молитися та готуватися до таїнства причастя. Вони помітно непокоїлися: перепитували у священика та свого козацького наставника, як правильно схрещувати на грудях руки, підходити до Чаші зі святим причастям тощо.
У визначений час козачата вишукувалися у колону по-одному і уперше причастилися Тіла і Крові Христової, спожили проскури та запили її свяченою водою

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ

Козачата відчули піднесений стан душі, обрадувалися і трішки розслабилися. Однак їхній духовний наставник не радив їм поспішати покидати храм Божий.
Під кінець служби всі віруючі ще раз очистилися від гріха, пройшовши під Плащаницею та цілуючи хрест.

СПОВІДЬ І ПРИЧАСТЯ КОЗАЧАТ

У кожному з таких релігійних дійств козачата беруть участь три рази: перший раз – під час тривалої підготовки до нього; другий – за безпосередньої участі; третій – під час обговорення читання матеріалів сайту. Третій – не менш важливий за попередні, адже до нього діти та їхні батьки звертаються багато разів: аналізують, запам’ятовують, обговорюють його зміст і свої вчинки у храмі, розширюють свої знання та духовно збагачуються.

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 1-07-2019, 15:53 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...