Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

24 червня 2015 року до Дня Конституції України на острові Хортиця у фольклорно-етнографічному комплексі «Кінний театр «Запорозькі козаки» Запорізька обласна філармонія презентувала ландшафтне театралізоване дійство за мотивами опери Семена Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм».

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

Сьогодні, як ніколи актуальними і важливими для нас стали теми, пов’язані з патріотизмом, любов’ю до рідної землі, вивченням історії та звичаїв нашого народу. І в цьому вистава «Запорожець за Дунаєм» є живою енциклопедією з історії козацтва.
Сила опери – не лише в реалістичному змалюванні життя простих людей, а й в патріотичній ідеї, що стала домінантною і наповнила твір патріотичним смислом: особисті відчуття нероздільні з почуттями відданості Вітчизні.

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

Розпочалося ландшафтне театралізоване дійство яскравою увертюрою у виконанні академічного симфонічного оркестру під керівництвом головного диригента, Народного артиста України Вячеслава Реді. Патріотичне та рішуче звучання перших акордів задали яскравої і живої динаміки подальшому сценічному дійству.

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

Своєрідний екскурс по сторінках минувщини запорозьких козаків глядачам представили вихованці школи козацького бойового мистецтва вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» з осередку «Спас-Вихор» (тренер Прокопенко Василь).

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

На відкритті цього грандіозного дійства Спасівці виступили із показовим виступом, який не залишив байдужим жодного з глядачів. Крім того, вихованці прийняли участь в самій постанові, де продемонстрували неабияку витримку та готовність до виступів на великій сцені.

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

Глядачі були вражені неймовірно видовищним театралізованим дійством і, немов зачаровані, занурилися в славні та повчальні часи історії нашої неньки-України.

ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ

Дякуємо організаторам та учасникам цього незабутнього казкового дійства та вітаємо вихованців - спасівців з успішним дебютом на виставі такого рівня.

Слава Україні!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-06-2015, 15:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...