Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

Вихованці та дорослі представники Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» з Осередків «Спас-Яр», «Спас-Вихор», «Спас-Вихлист», а також представники Театру козацького бою «Запорозький Спас» прийняли участь в Етно-фестивалі в патріотичному дусі «Березів Бандер Фест – 2015», що проходив в с. Вижній Березів, Івано-Франківської області з 17 по 19 липня 2015 року.

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

Захопливий козацький похід видався на славу. Мальовнича казкова природа в поєднанні з доброзичливими українцями справили найяскравіші враження на учасників Фестивалю. Не залишились байдужими і до наших Спасівців, які продемонстрували неабиякі вміння у володінні власним тілом та козацькою зброєю.

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

Протягом трьох днів на сцені виступали відомі колективи, такі як: «Тінь сонця», «Друже Музико», «Чумацький Шлях», «Тартак», «Веремій», а також музиканти-початківці. Відбулися численні майстер-класи та виставки майстрів народного мистецтва.

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

Наші хлопці та дівчата додавали гостям Фестивалю яскравих вражень на протязі всіх днів, а саме:
- зранку з усіма бажаючими проводилася бадьора Козацька Розминка, що включала в себе пробіжку до прохолодної річки з обов’язким зануренням;
- вдень глядачі могли насолодитися яскравим виступом наших вихованців та представників Театру козацького бою «Запорозький Спас»;
- були проведенні майстер-класи з володіння козацькою зброєю (шабля, палиця, арапник), що викликало неабиякий інтерес серед відвідувачів;
- були проведенні майстер-класи з бойового козацького танцю;
- несподіваним подарунком для глядачів став спільний виступ наших козаків із засновниками такого жанру в Україні, як «козацький рок» – відомим гуртом «Тінь Сонця», під їхню композицію «Меч Арея». Враженими залишилися навіть учасники цього вельмишановного гурту.

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

Юні Спасівці отримали невеликий повчальний вишкіл по багатьом напрямкам, включаючи опанування козацького бойового «Спас» та володіння козацькою зброєю, облаштування наметового містечка та чергування в межах табору, оздоровчі вправи в природних умовах та ін.
Крім того, були здійснені захопливі піші екскурсії по чарівним містам Львів та Коломия.

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

БЕРЕЗІВ БАНДЕР ФЕСТ

Тож, висловлюємо Щиру Подяку Організаторам Фестивалю «Березів Бандер Фест – 2015» за запрошення прийняти участь в такому незабутньому та яскравому дійстві, особливо Оксані Тимофій, що опікувалася нашим перебуванням на Фестивалі та гурту «Тінь Сонця» за надану можливість створення спільного виступу під час концерту.

Слава Україні!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 24-07-2015, 20:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...