Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Натхненні та радісні крокували козачата до Ботанічного саду Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Їм дуже до вподоби цей мальовничий куточок нашого міста.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Ботанічний сад – це науково-дослідна, освітня, навчальна і природоохоронна установа, метою якої є збереження, відтворення, акліматизація рідкісних і типових видів місцевої та світової флори, шляхом створення, поповнення та збереження ботанічних колекцій; об’єктом природно-заповідного фонду області, що має статус ботанічного саду місцевого значення; складовою природно-заповідного фонду України, що охороняється законом. Для козачат КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 25 цей сад – друга, після козацького лісу, жива лабораторія природи під відкритим небом.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Ця місцевість приваблює школярів у різні пори року. Навесні вона – найкраща: квітуча, різнобарвна, яскрава і запашна. У цей час козачата, за їх словами, безпомилково можуть визначити окремі частини саду за запахом рослин. А їх тут – ой, як багато!

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Колекція Ботанічного саду налічує близько 500 видів рослин, значна частина яких належить до рідкісних чи зникаючих та охороняється законодавством. Багато дерев, кущів і трав уже відомі козачатам. Вони звертаються до них по імені, як до друзів. Та сьогодні – особливо урочисто, бо приємна музика, що лунає в саду, збуджує настрій.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Тут 12 травня проходила мистецька благодійна акція «Бузковий блюз» з цікавою й насиченою програмою:
– виставка живопису на квіткову тематику;
– виставка дизайн-проектів фірмового стилю та музею Ботанічного саду;
– концерт класичної музики під відкритим небом;
– прогулянка алеями квітучого бузку.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Козачата не вдоволилися цією програмою. Вони разом з досвідченими козаками Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке» затіяли справжню дитячу розвідку всієї території Ботанічного саду і провели дослідження хвойних рослин та багатьох нових для себе дерев, кущів і трав.
Серед хвойних рослин козачата точно визначили сосну звичайну, ялину звичайну, ялину колючу, модрину європейську, яловець звичайний, яловець козачий. Новим відкриттям стали для них ялиця біла європейська, сосна кримська, сосна кедрова сибірська, яловець віргінський.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Допомагали проводити дослідження генерал-полковник Віктор Лях, берегиня Ліна Крівшенко і сам директор Ботанічного саду Сергій Будник, який вразив дітей розповіддю про квітку, що захопила погляди дітей, – це бадан товстолистий, або монгольський чай. Його торішній лист використовується для приготування духмяних тонізуючих зелених чаїв.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Діти з цікавістю долучилися до китайської делегації, дізналися про гінкго дволопатеве, що росте на їх Батьківщині й у нашому Ботанічному саду. Уважно вслухалися в інформативний діалог Сергія Будника та гостей з Китаю. А як радо бігли діти до тих рослин Ботанічного саду, що доглядають у своєму козацькому міні-сквері та лісі на території рідної школи. Серед них – півонія деревовидна, яловець козачий, хоста, барвінок, сосна звичайна та ін.
Школярі просили дорослих сфотографувати їх біля золотого дощу, барбарису звичайного, керії японської, спіреї вангутта, півонії тонколистої (рослина занесена до Європейського Червоного списку), сону чорніючого, конвалії травневої тощо.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

Своїми враженнями козачата ділилися з кореспондентами преси, телебачення, учителями, гостями Ботанічного саду.

БУЗКОВИЙ БЛЮЗ

«БУЗКОВОМУ БЛЮЗУ» – КОЗАЦЬКЕ «УРА!»

Прес - центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-05-2016, 17:37 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...