Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

2014 рік - мирне небо України накрила чорна хмара війни… З перших днів морські піхотинці встали на захист нашої держави, мужньо виконуючи свій святий обов’язок.
15 листопада 2016 року у Миколаєві, неподалік окремої бригади морської піхоти Військово-Морських Сил Збройних Сил України урочисто відкрили стелу пам’яті морським піхотинцям, які загинули захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України.

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

Вшанувати пам’ять полеглих захисників України прибули командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України віце-адмірал Ігор Воронченко, представники органів обласного та муніципального управління, командири військових частин гарнізону, учні загальноосвітніх шкіл, рідні та товариші по службі.

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

Керівник виду Збройних Сил України звертаючись до присутніх, наголосив, що морські піхотинці, котрі загинули, віддали найцінніше, що є у людини — власне життя.
— Цей пам’ятник кожен день буде нагадувати нам про незламний і всеперемагаючий дух морського піхотинця, мужність і професіоналізм, безсмертний подвиг Героїв. Наш святий обов’язок — захищати Батьківщину, — зазначив командувач українських ВМС. Він запевнив, що морські піхотинці і надалі надійно боронитимуть рідну землю.
Віце-адмірал Ігор Воронченко висловив глибокі співчуття родинам загиблих, а також слова вдячності людям, які долучилися до створення стели пам’яті.

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

Також командувач зачитав вірш восьмирічної доньки загиблого воїна.Варто зазначити, що меморіал було створено завдяки підтримці низки приватних і волонтерських організацій міста Миколаєва, а ініціатором створення і встановлення виступив волонтер — майор запасу Ігор Куцарь.

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

Серед загиблих воїнів:

підполковник Юрій Загребельний
старший прапорщик Олександр Яхновський
старший сержант Павло Вождєв
молодший сержант Артем Корнєв
молодший сержант Сергій Масний
молодший сержант Едуард Савінов
старшина 2 статті Євген Іванченко
старший матрос Сергій Кас’яненко
старший матрос Андрій Барасюк
старший матрос Василь Гончарук
старший матрос Дмитро Буренко
старший матрос Олександр Бойко
матрос Федір Угрін
матрос Дмитро Захаров
рядовий Денис Савін

Право відкрити стелу пам’яті морських піхотинців, які загинули за свободу та суверенітет України, отримав головний старшина бригади сержант Сергій Комлик.

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

Родичі загиблих, бойові побратими та мешканці Миколаєва несли квіти до підніжжя стели на честь загиблих воїнів, а у кожного на думці своє…

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

СТЕЛА ПАМ’ЯТІ

Молитва матерів країни стане всім ворогам стіною...
Вертайтесь, рідні, до родини, вертайтесь мирною порою.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-11-2016, 10:32 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...