Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

23 квітня із Запоріжжя в батальйон «Хортиця» разом з відомим волонтером Оленою Ярошенко приїхав президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

В квітні 2014 року в Запоріжжі був створений 23 батальйон територіальної оборони «Хортиця». Це був перший батальйон як створили на Запоріжжі. Тоді в 2014 році військовий комісар Запорізької області Давид Мойн звернувся до президента «Всеукраїнської федерації «Спас» Олександра Притули допомогти в підготовці нового батальйону.
Кілька тижнів група тренерів під керівництвом Олександра Притули проводила заняття з мобілізованими бійцями. Хочеться зазначити, що теперішній командир батальйону за тиждень до мобілізації виграв обласний турнір з козацької боротьби «На поясах», організований Запорізькою обласною федерацією козацького бойового мистецтва «Спас».
На урочистому шикуванні підрозділу Олена Ярошенко передала привітання і вручила нагороди бійцям батальйону від керманичів Запорізької області. Костянтин Рижов привітав героїв з третьою річницею створення батальйону «Хортиця», передав привітання і подарунки від президента «Всеукраїнської федерації «Спас» Олександра Притули.

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ БАТАЛЬЙОНЕ

Костянтин Рижов запевнив керівництво частини, що федерація «Спас» завжди готова допомагати нашим славним воїнам в їх священній боротьбі за незалежність України.
Після урочистостей волонтери направилися на бойові позиції в зону «М». Волонтери розвезли гуманітарну допомогу, виконуючи замовлення наших героїв, а також передали подарунки від учнів начальних закладів запорізької області.

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-04-2017, 18:54 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...