Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Одною з самих важливих складових у вихованні підростаючого покоління є історія країни. Тому для кожного громадянина це серйозна і цікава тема для вивчення, збереження доброї пам'яті, гордісті за перемоги, досягнення прадідів та уроки драматичних подій минулого.
Ще з дитинства ми чули від дідів та починали самі читати про казкових богатирів Київської Русі - України, славетних козаків - захисників народу, борців за незалежність та переможців у війнах двадцятого століття.
В школі, а потім у вишах ми намагалися зрозуміти де була правда, яка в ті чи інші часи була реальність, багато розмірковували про причини та наслідки поразок та перемог.
Але без допомоги величезної кількості документів, артефактів (зброї, одягу, предметів побуту, особистих речей великих особистостей, пересічних громадян та воїнів), письмових творів, нормативно-правових актів та інших речей, що символізують ту чи іншу епоху, створити реалістичну картину історії як рідної держави, так і світу неможливо.
Тому не випадково вже сучасні запорозькі козаки в період війни за нашу свободу та теріторіальну цілісність окрім бойової, мобілізаційної та правозахисної діяльності, підтримуя державну Доктрину інформаційної безпеки України, проводимо культурно-історичні заходи в краєзнавчих музеях, зустрічі і круглі столи з науковцями-культурологами, намагаємося зробити так, щоб головні і вирішальні для народу події були відомі кожному козаку. Не підлягає сумніву, що без знання правди минулого важко виховати справжніх патріотів України. Для цівілізованого світу це норма, а для нашої держави - це ще вимога часу.
Дуже приємно, що в Київі вже багато років існує музей Гетьманства, що створено 11 березня 1993 року розпорядженням Представника Президента України.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Музей гетьманства – це державний культурно-освітній та науково-дослідний заклад історичного профілю, осередок пам’яток матеріальної та духовної культури пов’язаних з історією та традиціями козацько-гетьманської доби. Музей міститься у будинку- пам’ятці архітектури кінця ХVІІ - з надбудовами в ХІХ ст., відомому в Києві як "будинок Мазепи”, який було відреставровано за рахунок фінансування Київської міської державної адміністрації, Благодійного Фонду Івана Мазепи. Важливу роль у цьому процесі відіграли представники української діаспори, провідне місце серед яких посідав визначний український громадський діяч із США Маріян Коць.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Основними завданнями Музею є збереження, комплектування, вивчення і використання пам’яток історії та культури України козацько-гетьманської доби та висвітлення проблем державотворення в Україні.
З часу свого заснування Музей активно працює над поставленими проблемами: проводяться численні історико-тематичні, художні виставки, науково-практичні конференції, дискусії, громадські і мистецькі заходи. Періодично відбуваються засідання дискусійного клубу "Гетьманська вітальня”. Постійно діють наукові виставки "Гетьман Іван Мазепа", "Пилип Орлик – Гетьман, автор першої демократичної конституції України" і "Павло Скоропадський та Українська держава 1918 року".
Величезна кількість експонатів, картини, державні документи та правові акти свідчать про високий професіоналізм колективу, наполегливу працю науковців у пошуках такої необхідної історичної інформації, яка сьогодні для нас дорожче золота.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Директор закладу, Ярова Галина Іванівна активно приймає особисту участь як в науковій, виховній, так і громадській діяльності.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Окремо треба підкреслити її особисту участь в проведенні культурно-історичних та ідеологічних заходах, які проводяться вже четвертий рік в музеї. Значну допомогу і корисну допомогу надано для Першої Національної громадської козацької історичної бібіліотеки ім. князя Д.І. (Байди) Вишневецького. Багато екскурсій та зустрічей проведено в цих стародавніх стінах, що пам'ятають козаків, отаманів та гетьманів.
Після урочистої та хвилюючої зустрічі з Патріархом Філаретом, отримання благословіння, представники Великої Ради отаманів Запорозького козацтва, МГО "Міжнародний союз козаків "Запорозька січ", ГО "Запорозьке військо низове "Запорозька Січ", ГО "Всеукраїнської федерації Спас", ГО "Запорозький козацький звичаєвий лицарський орден ім. Д.І. (Байди) Вишневецького, ГО "Козаки-Запорожці", ГО "Покровський полк", Координаційних Рад з питань козацтва Запорізької ОДА та Дніпропетровської області, ГО "Благодійний фрнд "Всеукраїнська Рада з питань підтримки козацьких ЗМІ", ГО "Запорозького центру сприяння євроатлантичні інтеграції України", ГО "Гетьманська шляхетська академія та інших організацій України, за встановленою традицією відвідали музей Гетьманства та провели Раду і зустріч з працівниками музею.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Галина Іванівна проводила екскурсію особисто, звертаючи увагу відвідувачів на матеріали, документи та предмети які належали керівникам Гетьманської Держави, отаманам, очільникам козацьких загонів, видатним козакам. Теплі слова були сказані відносно Петра Сагайдачного, Пилипа Орлика, Івана Мазепи, Павла Скоропадського, Івана Богуна, Івана Сірка та талановитих та визначних полководців та державних діячів різних епох.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

В свою чергу козаки розповідали про роботу в період вже сучасної війни за нашу свободу. Про захисні, бойові, наукові, виховні та культурно-історичні заходи.

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Галина Іванівна передала для нашої бібліотеки цінні книги, а козаки в свою чергу подарували книгу «Вогняні роси».

МУЗЕЙ ГЕТЬМАНСТВА

Отамани та козацька старшина мали до фахівців багато запитань, а враховуючи те, що переважна більшість відвідала музей вперше, цікава зустріч тривала не одну годину.
Велика шана й дяка всім працівникам музею, а сосбисто директору, шановній Галині Іванівні!

Матеріал надав Голова Великої Ради отаманів Запорозького козацтва кандидат наук з державного управління, член НСЖУ військовий історик і автор книг Дмитро Сухінін
Корекція - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.


Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-07-2017, 16:52 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...