Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

29.04.2018 року, під час перебування на Сході нашої країни, взяв участь у вшануванні пам'яті по загиблих військовослужбовців Національної гвардії України, серед яких був і генерал-майор Сергій Кульчицький, та працівників РМОП «Беркут» при УМВС України в Івано-Франківській області, які загинули в АТО 29 травня 2014 року під час виконання службових обов’язків. Кожен з них був сильним та самовідданим, присвятив себе важкій, небезпечній та героїчній професії – захисту держави.

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

Генерал-майор Сергій Кульчицький став першим за всю історію незалежності України генералом, котрий загинув під час виконання службових обов'язків.
Указом Президента України генерал-майору Кульчицькому Сергію Петровичу було присвоєно звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка»

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

Указом Президента України нагороджені орденом «За мужність» І ступені посмертно:

Полковник Бульдович Сергій Іванович;
Майор Курилович Віталій Іванович;
Капітан Кравченко Сергій Миколайович;
Старший лейтенант міліції Безпалько Петро Васильович;
Старший лейтенант міліції Семанюк Василь Васильович;
Старший прапорщик міліції Шарабуряк Володимир Богданович;
Прапорщик Білошкурський Валентин Васильович;
Прапорщик Липський Віктор Володимирович;
Прапорщик міліції Лисенчук Володимир Васильович;
Старшина міліції Остап’юк Петро Володимирович;
Старший сержант міліції Яков’як Віктор Петрович.

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

Військовослужбовці Національної гвардії України, зокрема, батальйону імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького, Збройних сил України, Національної поліції України, які задіяні в операції Об’єднаних сил, члени сімей та родичі загиблих взяли участь у поминальних заходах біля пам’ятного Хреста на місці падіння гелікоптера.

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

«Ми сьогодні зібрались на цій висоті вшанувати пам'ять наших побратимів, які загинули на цьому місці 4 роки назад. Я із жалем згадую той момент, коли на моїх очах збили цей вертоліт. Генерал прилетів тоді до нас на гору Карачун, привіз нам провізію, води і мав забрати шістьох хлопців з поліції, які, пригадую, не дуже то й хотіли тоді летіти. Таке враження, ніби вони відчували біду, яка мала з ними статися. Гвинтокрил злетів і ми почули постріл. Звернули увагу в цей бік і побачили, що в повітрі горить вертоліт і він падає. Я вам скажу, що серце тоді затиснулось в кулак. Ми не знали, що робити… тоді загинув наш генерал, наш вчитель…», - розповів військовослужбовець батальйону на позивний «Ворон».

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

Вшанувати пам'ять загиблих також завітали керівник обласної військово-цивільної адміністрації Донецької області Павло Жебрівський, заступники Командуючого Об’єднаних сил із питань застосування сил і засобів НГУ та Нацполіції генерал-майор Ігор Тимошенко та полковник Костянтин Бушуєв, керівництво Слов’янської райдержадміністрації, районної ради, тощо.

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, військовий капелан ігумен Діонісій провів поминальну літургію. Після чого присутні поклали квіти до Пам’ятного Хреста.

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУЗворотній шлях – скрізь наслідки «руССкого мира», безлюдність сіл та невелика чисельність мешканців міст, втомленість в очах воїнів та недовірливість в очах місцевого населення… Таке враження, що це стало нормою.

РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ
РІЧНИЦЯ ПОДВИГУ

Але прийде час і війна закінчиться, шрами загоюються, країна розквітне, а МОРДОР – його місце в пеклі.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 31-05-2018, 14:07 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...