Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю

З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю

З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю

Улюблена Богом перлина для всіх українців одна.
Козацька моя Україна хлібів золотих сторона.

Листопад – місяць любові, туманів і підбиття підсумків річної роботи. Сьогодні ж ми хочемо сказати кілька слів лише за жовтень місяць. Він для козаків Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» був дуже насиченим.
Тільки в обласному центрі - м. Суми члени козацької громади стали організаторами та співорганізаторами дев’яти масових заходів, приурочених святкування Покрова Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та Дню захисника України.
У жовтні місяці козаки паланки були настільки затребувані, що працівники деяких навчальних закладів, установ і виробництв підлаштовували свої заходи згідно можливостей наших побратимів брати участь у їх проведенні.
Таким чином їх відзначення розтягнулося на два тижні. Поряд з цим, козаки м. Суми долучалися до проведення урочистих заходів в інших населених пунктах області.
Так, наприклад, начальник штабу паланки генерал-осавул Василь Северин виїхав до міста Лебедин, щоб взяти участь у проведенні Козак-фесту, що проходив у Лебединській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6.

З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю

У цьому навчальному закладі Василь Миколайович бажаний гість і активний співучасник таких урочистих заходів, як уроки мужності, уроки вивчення історії козацтва рідного краю, зустрічі з ветеранами Другої Світової війни, учасниками бойових дій, воїнами антитерористичної операції на сході України тощо.

З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю
З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю
З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю
З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю

Генерал-осавул заслужений і шанований козак. Він багато років прослужив у структурах Міністерства з надзвичайних ситуацій, є лауреатом премії Європейського форуму миру 2009 року. Окрім цього Василь Миколайович очолює відділення слов’янського комітету України у Сумській області. Відзначається гарними комунікативними здібностями, полонить своєю життєрадісністю і тонким почуттям та проявом гумору. Він завжди жаданий у дорослому й дитячому колективі. А ще він ніколи не приходить до учнів навчального закладу без козацьких дарунків і відзнак.
Козак-фест відкрив своїм гостям нові та традиційні сторони життя Лебединського краю. В музичному фестивалі брaли участь кращі аматорські колективи навчального закладу. До прогрaми козак-фесту входили народні і сучасні українські пісні, танці, декламування віршів…

З КОЗАЦЬКОЮ ТУРБОТОЮ І ЛЮБОВ’Ю

На адреси багатьох номерів художньої самодіяльності лунали схвальні оплески та вигуки.
На завершення урочистого свята генерал-осавул Василь Северин подякував учителям і учням загальноосвітнього закладу за турботу і вшанування усіх визволителів рідної землі: ветеранів війни, миротворчих батальйонів, воїнів антитерористичної операції.

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 13-11-2018, 10:06 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...