Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПРЕТЕРПЕВШИЙ ДО КОНЦА

ПРЕТЕРПЕВШИЙ ДО КОНЦА

ПРЕТЕРПЕВШИЙ ДО КОНЦА

Категория: Видео ↓ Опубликовал psi01morpex, 24-03-2017, 18:11 | Комментировать (1) | Печать
  • Віктор Лях
  • 25 марта 2017 19:41.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Дуже гарний фільм. Рекомендую переглянути кінострічку усім, кого цікавлять останні роки земного життя святого праведного Петра (Калнишевського). У цьому фільмі найбільш правдиво зображено утримання останнього кошового отамана Запорозької Січі у Соловецькому монастирі. Однак, настав час осмислити, що його утримання безвихідно із монастиря не можна ототожнювати з утриманням без виходу із камери (як ще й досі намагаються показувати нам деякі "дослідники"). Петро Калнишевський жив у кращих келіях монастиря. Про життя нашого славного земляка необхідно говорити правдиво. Він цього заслужив. Заслуговує на схвалення й цей фільм.

Аналізуючи фільм, варто сказати, що Петро Калнишевський був знатним в'язнем. Харчувався він стравами верхньої трапези (для вищого духовенства монастиря). Петро Іванович є єдиним у світі з поміж усіх засуджених, котрий мав свою печатку, яка не втрачало чинності з першого й до останнього дня його перебування у Соловецькому монастирі. Про сказане свідчать архівні документи. Можливо колись ми побачимо відтворення істинного його утримання у цьому монастирі. І все ж, на сьогодні цей фільм є найкращим. Вдячний Віктору Гончарову (виконавцю ролі П. Калнишевського), режисеру Сергію Андрієнку за гарну постановку фільму і Андрію Вовку за його демонстрацію на своєму сайті.

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...