Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

З метою відродження, популяризації українського традиційного козацького бойового мистецтва та збереження народних традицій 17 січня 2021 року за організації та підтримки Всеукраїнської федерації «Спас» і комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради в рамках святкування обласного Новорічно-різдвяного фестивалю відбувся фестиваль-конкурс вертепів «Козацька Коляда 2021» у дистанційному режимі.
Учасники фестивалю-конкурсу представили театралізовані різдвяні обрядові дійства за народною та біблійноютематикою.
А вже 12 березня, в приміщенні облдержадміністрації відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю–конкурсу вертепів «Козацька Коляда-21».

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

Дитячі та юнацькі колективи, що брали участь у зимових святах, привітали заступниця голови Запорізької обласної державної адміністрації Злата Некрасова та директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Владислав Мороко.
Заступниця голови облдержадміністрації Злата Некрасова відзначила, що Всеукраїнська федерація «Спас» відроджує та розвиває не лише бойові традиції, а й автентичні обряди українського народу. Вона подякувала дітям та молоді, педагогам та керівникам творчих колективів за збереження української культурної спадщини.

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

Президент Запорізької обласної федерації «Спас» Костянтин Рижов розповів про традиції проведення фестивалю-конкурсу вертепів, який вже багато років проводиться під час Різдвяних свят у Запоріжжі.

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

Владислав Мороко зазначив, що фестиваль–конкурс вертепів «Козацька Коляда» щорічно стає яскравою прикрасою традиційного обласного Новорічно-Різдвяного фестивалю, приймає гостей-колядників з різних областей України. Запорізька молодь не лише зберігає обряди, але й живе ними.
За результатами конкурсу перше місце посів зразковий художній колектив «Вокальний гурт «Березіль» комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум».
Вокальний гурт привітав всіх присутніх на церемонії українською народною піснею.

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21
КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21
КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

ІІ місце у фестивалі-конкурсі вертепів «Козацька Коляда-2021» посіли:
- етноклуб «Мальви» комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей»;
- підрозділ дитячо-юнацької спортивної школи СПАС «Спас-Сила».
ІІІ місце розділили:
- вокальний колектив «Зоряниця» комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Таврійської об’єднаної територіальної громади;
- зразковий обрядово-фольклорний ансамбль «Мугурашій» Лиманського сільського будинку культури Ренійської об’єднаної територіальної громади Ізмаїльського району Одеської області;
- народний вокальний ансамбль «Флоаре де мєлін» Лиманського сільського будинку культури Ренійської об’єднаної територіальної громади, Ізмаїльського району Одеської області.
Представникам колективів-переможців вручили кубки та дипломи.

КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21
КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21
КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21
КОЗАЦЬКА КОЛЯДА-21

Фестиваль «Козацька Коляда» має на меті збереження та розвиток Різдвяних традицій, духовне єднання української громади від зелених Карпат і до синього Дону. Ми свято віримо, що ясна зірка встане над нашим рідним українським краєм та принесе у кожну оселю, у кожне правдиво-щире українське серце мир, щастя та злагоду!

Матеріал надав віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС», голова координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 12-03-2021, 14:00 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...