Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

В Запоріжжі, 19,20 березня, пройшов Відкритий чемпіонат Запорізької області з українського рукопашу «Cпас», присвячений Дню народження Тараса Григоровича Шевченка.

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

В залі Заводського фізкультурно-оздоровчого комплексу зібралися спортсмени із Запоріжжя, Дніпра, Мелітополя у кількості 175 осіб.

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

Організаторами турніру виступили Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації та Запорізька обласна федерація козацького бойового мистецтва «Спас». На урочисте відкриття Чемпіонату завітали почесні гості: президент ГО «Всеукраїнська федерація «Спас», заслужений працівник фізичної культури і спорту України Олександр Притула, депутати Запорізької міської ради Олег Афанасьєв, генеральний директор телерадіокомпанії «Алекс» Ольга Калганова, учасники бойових дій московсько-української війни та Губернатор дистрикта 2232 "Ротарі Інтернешл" Віра Сиряміна зі Львова.

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

Змагання відкрив президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов.

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

Своїм показовим виступом гостей змагань порадували вихованці Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас».

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ
ВІРНІ ТРАДИЦІЇ
ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

Відкритий чемпіонат Запорізької області проходив з дотриманням санітарно-гігієнічних норм, в залі були присутні тільки спортсмени, тренери і судді. Бої відбувалися на двох килимах в три зміни. Після кожної зміни проводилися санітарна обробка залу.
Своїми враженнями про турнір поділилася Ольга Калганова: «Ці діти зі своїми батьками вже зробили правильний вибір та обрали здоровий спосіб життя. Вони ніби заряджають позитивом, а бойове мистецтво СПАС дуже надихає, адже це чи не єдиний вид спорту, де розвиток фізичної культури гармонійно поєднується з духовною освітою. Хочу зазначити, що телеканал ALEX.UA, який я очолюю, завжди був та є соціально-відповідальним телеканалом. Ось чому ми з радістю надали інформаційну підтримку цьому заходу. Я, як генеральний директор телеканалу, як депутат Запорізької райради вважаю за мету просування та пропагування сімейних цінностей, спорту та здорового способу життя, а особливо вважаю за необхідне підтримувати наш етноспорт як унікальне явище усіма можливими ресурсами. Адже це не тільки здоров’я нашої нації, а й унікальна культурна спадщина, яку не можна втратити!»

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

Після довгої перерви у змаганнях спортсмени засумували за поєдинками, тому бої проходили на високому емоційному підйомі. Тренерам треба було подивитися на підготовку своїх вихованців і в подальшому скорегувати процес підготовки до Чемпіонату України.

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ
ВІРНІ ТРАДИЦІЇ
ВІРНІ ТРАДИЦІЇ
ВІРНІ ТРАДИЦІЇ
ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

Високий рівень майстерності показала команда з Дніпра, треба відзначити підвищення рівня підготовки у спортсменів із Мелітополя. Команда Запорізької міської ДЮСШ «Спас» виборола найбільше нагород і забрала в свою скарбничку всі три номінації:
- «Воля до перемоги» - Ніколь Сорока (підрозділ «Спас Січ»);
- «Найкоротший бій» - Кіріл Кукурузяк (підрозділ «Спас Воля»);
- «Найкраща техніка» - Владислав Варламов (підрозділ «Гнучкий Шлях»).

ВІРНІ ТРАДИЦІЇ

За результатами змагань буде сформована збірна команда Запорізької області з Українського рукопашу «Спас» для участі у Чемпіонаті України, а спасівці ще раз продемонстрували, що козацькому роду нема переводу.

Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС», голова координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 23-03-2021, 20:14 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...