Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

22 січня 2022 року, на честь Дня Соборності України, біля церкви Покрови Історико-культурного комплексу «Запорізька Січ» Національного заповідника «Хортиця», відбувся спільний молитовний захід «Молитва за Україну».

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ
МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Свята Хортиця об’єднує лівий і правий береги Дніпра, символізуючи єдність України. Запорозькі козаки та юні спасівці відсвяткували День Соборності України в історико-культурному комплексі «Запорозька Січ».

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

З привітальним словом до присутніх звернувся заступник директора-начальник управління міжнаціональних відносин та охорони культурної спадщини Департаменту культури та інформаційної політики Запорізької обласної державної адміністрації Павло Мяло.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

У спільному молебні за єдність країни взяли участь єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій Української Православної церкви України, генеральний вікарій, єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Римсько-католицької церкви в Україні Ян Собіло, настоятель храму Вірменської апостольської церкви Юсик Нуриджанян, священники ПЦУ.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Артисти Запорізької обласної філармонії разом з гостями виконали духовний гімн «Молитва за Україну» (музика - Микола Лисенко, слова - Олександр Кониський). Також артисти академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії виконали козацькі пісні і твори українських композиторів.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Вихованці ДЮСШ «Спас» підрозділу «Спас Воля» також прийняли участь в урочистих заходах, ознайомилися з історико-культурним комплексом «Запорозька Січ», в козацькому курені взяли участь у майстер-класі з виготовлення державної символіки.

МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ
МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ
МОЛИТВА ЗА УКРАЇНУ

Колектив Дитячо-юнацької спортивної школи Спас на чолі з директором Костянтином Рижовим щиро вітає всіх зі святом та бажає славної перемоги над московією і поверненню всіх тимчасово окупованих територій до складу України.

Слава Україні! Героям Слава!

Матеріал надав віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС», голова координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій ОДА, кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 26-01-2022, 18:02 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...