Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

15 лютого 2022 року - 33 річниця виведення радянських військ з Афганістану.
З кожним роком все далі і далі історія віддаляє нас від вогняних років афганської війни. Але час не підвладний викреслити з нашої пам’яті героїчні подвиги, приклади мужності і вірності військовому обов’язку, які продемонстрували тисячі відданих синів і дочок України, долею одягнених у солдатські шинелі.
Афганська кампанія залишила невиліковну рану в серцях тих, хто брав участь у бойових діях, хто втратив друзів, синів чи батьків. Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям, які незважаючи ні на що, чесно виконали свій інтернаціональний обов’язок, залишилися вірними військовій присязі.
Зараз у Добропіллі, що на Донбасі, живуть 85 воїнів, чиє життя було пов’язане з тією далекою і неоднозначною війною.
Так, зранку у вівторок, до пам’ятного знаку загиблим воїнам-афганцям ветерани поклали квіти. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто не повернувся додому з афганського пекла.

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ
ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ
ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ
ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

За доброю традицією, для вшанування ветеранів війни в Афганістані, за ініціативи Шаміля Закірова, керманича місцевого осередку воїнів – інтернаціоналістів, було запрошено актив громадської організації «Донецька обласна організація ветеранів Повітряно - десантних військ «Союз десантників» та концертний гурт «Білі куполи».

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

Голова Союзу десантників Донецької області Сергій Власенко висловив щиру подяку героям та їхнім родинам за подвиг і самопожертву.
Після офіційної частини «Білі куполи» за допомогою своїх пісень «відправили» усіх присутніх в далеке минуле – час, коли сивочолі ветерани ще юнаками захищали мир та спокій.
Під час концерту кожний згадував своїх побратимів, командирів, товаришів, що повернулися додому у цинкових «бушлатах». І кожному боліло своє…

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

На згадку про зустріч, настоятель Храму мучениці Олександри (м. Білицьке, Добропільського благочиння) ієрей Іоанн Ладченко, в минулому воїн-інтернаціоналіст, від імені громадської організації «Добропільська міська рада ветеранів Афганістану» вручив гостям Ікону Божої Матері «Пом’якшення злих сердець» (Семистрельна).

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ
ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

А наприкінці дійства гурт «Білі куполи» було відзначено Подякою Обласного військового комісара за військово-патріотичного виховання молодого покоління Донбасу.

ДОБРОПІЛЛЯ – РИТМИ АФГАНУ

Сьогодні в Україні різне ставлення до воєнних дій в Афганістані, але якою б не була громадська оцінка тих далеких подій, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав ми схиляємося перед подвигом українських воїнів – інтернаціоналістів, шануємо мужність та військову звитягу ветеранів тієї вже далекої війни.
Вітаємо з цією пам’ятною датою вас, ветерани, що повернулися на рідну землю! Вітаємо ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, у свій час вірили, що ви: їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі.
Наснаги вам, здоров’я, щастя, радості й миру на нашій рідній Україні! Честь і слава Вам шановні ветерани Афганістану!
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-02-2022, 16:29 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...