Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

10 квітня 2013 року в приміщенні бібліотеки Машинобудівного коледжу СумДУ під головуванням Сумської міської ради ветеранів з метою розкриття значимості перемоги над німецько – фашистськими загарбниками та виховання патріотичного почуття і любові до Батьківщини пройшло засідання «Круглого столу» за темою: «68 річниця перемоги у Великій Вітчизняній війні – визначана подія в історії людства».

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

На відкритті були присутні представники навчальних закладів, громадських та ветеранських організацій, вихованці коледжу.

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

В ході заходу ветерани та гості обговорили як трагічні,так і героїчні події далекої війни, наслідки для нашого суспільства і зокрема Сумської області. Ветерани бойових дій ділилися своїми спогадами, обмінювались думками щодо військово – патріотичного виховання молоді та виховання майбутніх захисників незалежної України, вивчення правдивої історії Великої Вітчизняної війни, віддання шани вже небагатьом залишившимся в живих ветеранам та спадкоємності поколінь.

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

Наприкінці «Круглого столу» гостям показали експонати музею навчального закладу, де вони ознайомилися з героїко-патріотичним, ідейним, моральним та трудовим вихованням підростаючого покоління Сумщини.

КРОКИ У ГЕРОЇЧНЕ МИНУЛЕ

І доки наша пам'ять про події Великої Вітчизняної та воїнів - визволителів буде жива, їх імена будуть на вустах у прийдешніх поколінь і тоді вже не потрібно буде вигадувати нових героїв, переписувати історію та видавати чорне за біле.

Матеріал підготувала Марина Бистрицька.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 14-08-2014, 10:05 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...