Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

МОЛОДИК

МОЛОДИК

МОЛОДИК

27 березня 2018 року на острові Хортиця 70 вихованців Запорізької школи «Спас» здавали іспити на І ступень молодика.

МОЛОДИК

Посвячував в молодики директор школи Спас, голова координаційної ради з питань козацтва при Запорізький обласній державній адміністрації Костянтин Рижов.

МОЛОДИК

Юні спасівці демонстрували правильне виконання стусані і копняків, вправ бойових козацьких танців, а також вміння падати та робити перекиди. Учням треба було показати знання правил школи «Спас», гімну України і маршу «Спасу». Всі діти дуже старалися, а матусі і татусі намагалися їм допомогти.

МОЛОДИК
МОЛОДИК
МОЛОДИК

Не всі здали іспити, тільки 61 учнів пройшли посвяту в молодики «Спасу». Всім хто здав іспити і пройшов обряд посвячені в молодики «Спасу», були вручені значки «Всеукраїнської федерації «Спас» і «Правильник козака».

МОЛОДИК

Зростає молоде покоління українців, виховане в наших славних козацьких традиціях.

Козацькому роду нема переводу. Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 30-03-2018, 13:37 | Комментировать (1) | Печать
  • Віктор Лях
  • 1 апреля 2018 15:34.
  • Публикаций: 0, Комментариев: 0.
Як гарно, що на сайті "Фордевинд" друкуються такі чудові матеріали про справжнє національне виховання учнівської молоді, що базується на неоціненному досвіді козаків славного Січового товариства. Матеріали Запорізької школи "Спас" насичені і пізнавальним і практичним змістом. Їх можна і необхідно використовувати в усіх навчальних закладах України.
Вже вкорте висловлюю вдячність Андрію Вовку за роміщення на сайті "Фордевинд" таких цінних і корисних для педагогів матеріалів.
І звичайно ж дуже вдячний голові координаційної ради з питань козацтва при Запорізький обласній державній адміністрації Костянтину Рижову за його копітку працю з дітьми.

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...