Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БУЛАВА

БУЛАВА

БУЛАВА

12 травня 2018 року в селищі Калинівка відбувся Всеукраїнський Фестиваль бойових мистецтв «Булава», співорганізатором якого була Київська федерація "Спас".
В рамках фестивалю вперше в історії був проведений чемпіонат Київської області з «Укранського рукопашу "Спас", в якому окрім наших спортсменів охоче себе випробували бійці з панкратіону, греплінгу, рукопашного бою, комбатдзуцу та бразильського джиуджицу.
На фестиваль приїхали команди учасників з міст, селищ та сіл України: Запоріжжя, Дніпра, Київа, Рівного, Миколаїва, Білоъ Церкви, Василькова, Фастова, Миронівки, Володарки, Пісків, Калинівки, Данилівки...
Всього в спортивних змаганнях, які проходили в спортивному комплексі імені Івана Піддубного, за кубок козацького полковника Семена Палія взяли участь біля 400 бійців 2000-2010 років народження.

БУЛАВА

Спортивні змагання пройшли в дружній, спортивній боротьбі. По завершенню змагань всі переможці і призери отримали свої медалі, грамоти і кубки.

БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА

В Центральному парку Калинівки проходила Культурно-масова частина фестивалю де були показові виступи, стрільба з лука, метання ножів та сокир, виставка козацької та сучасної зброї, безкоштовний куліш від козаків, виступи самодіяльних артистів та знаних гуртів: «Буття»», «Друже музико», «Труба». Перед глядачами виступили і соліст гурту «Тінь соня» Сергій Василюк та бандурист Тарас Силенко.

БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА
БУЛАВА

Захід також вразив виставкою творів народних умільців, познайомив із прадавніми українськими традиціями.

БУЛАВА
БУЛАВА

Завершував фестиваль бойових мистецтв виступ вогняного театру «КОТ».

БУЛАВА
БУЛАВА

Всі хто побачив це дійство, були в захваті. Дякуємо всім хто долучився до його проведення.

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 15-05-2018, 17:03 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...