Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НАЩО ГОВОРИТИ ТАМ, ДЕ ТРЕБА ДІЯТИ

НАЩО ГОВОРИТИ ТАМ, ДЕ ТРЕБА ДІЯТИ

НАЩО ГОВОРИТИ ТАМ, ДЕ ТРЕБА ДІЯТИ

27 ГРУДНЯ 2015 РОКУ ВИПОВНЮЄТЬСЯ 420 РОКІВ З ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ВИДАТНОГО БОРЦЯ ЗА НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ, ЗАСНОВНИКА КОЗАЦЬКОЇ ДЕРЖАВИ – ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО БОГДАНА (ЗИНОВІЯ) МИХАЙЛОВИЧА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО.

Людина – легенда - ось найточніша характеристика єдиного в історії України загальнонаціонального лідера, за яким піднявся весь народ. Життя Богдана Хмельницького, тісно переплетене з долями багатьох тисяч українців, — це шлях блискучих перемог і гірких поразок, глибоких роздумів, особистих втрат і знахідок.

НАЩО ГОВОРИТИ ТАМ, ДЕ ТРЕБА ДІЯТИ
Очолена Богданом Хмельницьким Визвольна війна українського на¬роду стала кульмінацією української історії XVI—XVIII століть. Українсь¬кий народ скинув польське панування, звільнився від кріпосного гніту і відстояв свою споконвічну православну віру. Керований славним гетьма¬ном, він реалізував природне право на створення власної держави.
Велике повстання 1648 років було одним з самих руйнівних в українській історії. По масштабу і впливу на європейську історію це повстання не можна порівняти з жодним іншим. Значимим елементом повстання було лідерство Хмельницького, чиї виняткові організаторські, військові і політичні таланти сприяли успіху.
Хмельницький був похований 25 серпня в церкві Святого Іллі в Суботові, яку він сам і побудував. Його найбільшим досягненням в процесі національної революції була козацько-гетьманська держава Запорізького війська (1648–1782 рр.) Його уміння керувати державою було продемонстроване у всіх галузях державного будівництва — військовій, адміністративній, фінансовій, економічній і культурній.

Матеріал підготував А. В. Вовк – член Національної спілки журналістів України та Всеукраїнської громадської організації письменників – мариністів, гвардії п/полковник запасу.Категория: Видео ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-12-2015, 14:40 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...