Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

17 жовтня представники Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» і представниці Запорозького жіночого козацтва провели посвяту в козачата дітлахів у Дніпроруднінському дитячому садочку «Теремок».

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

Цей заклад є унікальним для Запорізької області, бо дітей там виховують за особливою методикою, яка заснована на козацьких методах виховання. Сама дата заснування садочка у день Покрови Божої матері визначила цей напрямок роботи.
У козачата посвятили найкращих – 20 дітлахів, які успішно пройшли відбіркові тури з фізичних, інтелектуальних і творчих здібностей.
Посвята у козачата супроводжувалася святковою постановою. Діти разом із вихователями продемонстрували батькам та гостям свята хореографічні та вокальні таланти і знання козацької історії Запорізького краю.

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА
ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

Посвяту у козаки проводив отаман Хортицького Куреня Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Віктор Фощан. Кожному з хлопчиків клали на плече шаблю й бажали рости сильними та мужніми.

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

Посвяту дівчат проводила координаторка Запорозького жіночого козацтва Олена Шевчук і представниця козацтва Ксенія Мороз. Над головами дівчат тримали рушник, який вишили близько 100 жінок Запоріжжя, і казали добрі слова: «Бажаємо тобі божої ласки, здоров’я, наснаги, хай доля завжди тобі посміхається».

ПОСВЯТА В КОЗАЧАТА

Зазначимо, що це вже п’ятий подібний захід, що відбувається в цьому закладі. Сподіваємося, що козацький обряд запам’ятається дітям на все життя!
Від віку до віку, від роду до роду нема переводу козацькому роду. Нема і не буде йому переводу, бо Січ Запорозька це слава народу.

Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-10-2019, 20:24 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...