Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

8 лютого, за доброю традицією, у Северинівській загальноосвітній школі відбулася зустріч випускників різних поколінь, які закінчили школу 20,30,40,50 років тому. Ця подія для шкільних друзів, що розбіглися в різні куточки нашої України, справді особлива і зворушлива.

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

Свято розпочалося з цікавої екскурсії по школі. Усі гості були приємно вражені тими надзвичайними змінами, які сталися за період їхньої відсутності.
Під час концертної програми присутні вшанували пам’ять дорогих серцю однокласників, вчителів хвилиною мовчання.
Приємними для всіх стали слова привітань і побажань директора школи Куценко Любові Федорівни, депутата Миколаївської сільської ради Черненко Олени Андріївни.
Почесний гість свята, випускник - Северин Василь Миколайович, начальник штабу Сумської паланки громадської організації «Козацтво Запорозьке» генерал-майор козацтва, лауреат премії миру 2009 року, висловив подяку педагогічному колективу школи за вагомий внесок у благородну справу національно-патріотичного виховання підростаючого покоління на кращих традиціях та звичаях українського народу та нагородив учнів Северинівської школи грамотами. За старанність у навчанні, активну участь у спортивному житті школи, за високий патріотичний дух а також високу громадянську позицію грамоти отримали: Іванова Катерина, учениця 7 касу, Салій Анастасія та Мудрий Ярослав, учні 8 класу.

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ
ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ
ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

Випускники вручили своїм вчителям букети квітів, зовсім як колись у школі. Учні школи подарували випускникам різних поколінь цікаву і яскраву концертну программу, чудові відеокадри веселого шкільного життя.
День зустрічі випускників – чудова можливість побачити своїх однокласників, поспілкуватися з вчителями, згадати шкільні роки, ще раз посидіти за шкільною партою та повернутися у своє дитинство. І хоча сьогодні випускники мають різні професії, сім’ї, дітей, але завжди їх об’єднуватиме навчальний заклад, у якому пройшли кращі роки дитинства та юності.

ЗУСТРІЧ ПОКОЛІНЬ

Святкова зустріч закінчилася, але той настрій, який створили учні та організатори надовго залишиться у спогадах гостей.

Матеріал надав О.В. Гончаренко, вчитель початкових класів, педагог-організатор Северинівської ЗОШ І-ІІ ступенів.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-02-2020, 09:18 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...