Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

01 жовтня, традиційно, в святковому залі Северинівської ЗОШ Сумського району зібралися з нагоди Дня працівників освіти ветерани трудового колективу школи.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Грамоти відділу освіти отримали: Куценко Л.Ф., учитель математики, Бицан О.М., учитель англійської мови, В.О. Нешпоренко, опалювач, Л.А. Прийменко, кухар. Учні школи підготували святковий концерт.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Почесний гість свята, Северин Василь Миколайович, начальник штабу Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», голова обласного Слов`янського Комітету України в Сумській області, лауреат премії миру 2009 року, нагородив Грамотою Сумської паланки педагогічний колектив школи за вагомий внесок у розвиток педагогічної діяльності, духовний статок України, Сумщини, активну участь у патріотичному вихованні молоді, розвиток козацьких традицій, формуванні національної свідомості населення та з нагоди Дня вчителя.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Грамоти Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» Сумської області отримали: Шова В. В., учитель зарубіжної літератури, Куценко Л.Ф., учитель математики, Бицан О.М., учитель англійської мови.
Шкільна бібліотека отримала у подарунок від Северина В.М. неоціненний скарб, його збірку нарисів «Життя прожити не поле перейти».
Ця книга – історія життя роду Севериних, що бере свій початок з давніх козацьких поколінь. З великою пошаною автор описує своє рідне село Северинівку, з особливою теплотою і вдячністю згадує вчителів та шкільні роки, як час, який визначив його подальшу долю, сформував характер.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Професія вчителя — одна з найбільш благородних і шанованих. І нехай сьогодні життєві негаразди часом змушують багатьох педагогів задуматися про правильність свого вибору, все ж справжні вчителі не опускають рук і продовжують щедро ділитися знаннями з зростаючим поколінням.

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

Матеріал надав Начальник штаба Сумської паланки Міжнародної громадської організації «КОЗАЦТВО ЗАПОРОЗЬКЕ» В.М. Северин.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 8-10-2015, 16:54 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...