Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

1 серпня 2015 року представники громадської організації «СУМСЬКЕ МОРСЬКЕ ЗІБРАННЯ» зустрілися з громадою Свято - Миколаївського храму, названого на честь покровителя моряків.

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

Разом з вірянами церкви ветерани Військово – морського флоту прийняли участь у вечірньому богослужінні на честь Пророка Іллі, котрий присвятив своє життя служінню Богові, жив здебільшого у пустелі, постив та молився. За свою полум’яну ревність про Славу Божу Пророк Ілля був взятий на небо живим на вогненній колісниці.

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

Щороку, 2 серпня Церква вшановує пам’ять святого пророка Іллі – одного з найбільших пророків Старого Завіту. З давніх-давен на Русі шанували Іллю. За часів князя Ігоря, ще до правління рівноапостольної княгині Ольги, у Києві була побудована церква на Його честь.
Пророк Ілля по духу дуже близький слов’янам. За житя він стояв за чистоту віри. Пророку притаманна ревність по Богу, ось ця ревність є і в нас.
Також Святий Ілля є покровителем Повітряно-десантних військ. Щороку, 2 серпня, ветерани ВДВ приймають участь в урочистих службах на честь свого Покровителя.

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

Більше тисячі років тому засяяло на Русі світло Православ'я, і за ці роки Ілля Пророк, земне життя якого пройшло в Палестині, став суто руськими святим, заступником в бідах і прикладом беззавітного християнського служіння Богу.
Опісля служби, настоятель Храму – отець Михаїл Самотой по – домашньому прийняв моряків.

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

За чашкою чаю велися бесіди і за справи церковні, народні традиції та за мирне життя в Україні, яке вже другий рік боронять наші земляки.

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

Храм Української православної церкви Київського патріархату Сумської єпархії Свято-Миколаївської релігійної громади знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Штепівська, 33 (http://mykolay.sumy.ua).

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

При церкві також працює недільна школа. Це надзвичайно важлива сходинка духовного оновлення людини - стати свідомим християнином, живим членом Церкви Христової.

Дорогі брати і сестри!


Якщо ви маєте на серці бажання долучитися до розбудови Церкви Христової, приєднуйтеся. Та не забувайте, що головна наша пожертва – це добрі справи та добропорядне життя в Господі нашому Ісусі Христі! Хай Господь благословить вас на життєвому шляху повсякчас!
Зараз розпочинається розширення та перепланування храму відповідно до проекту. Поставте і Ви свою цеглинку у будівництві Храму Божого. І Господь Бог віддячить Вам сторицею!
Банківські реквізити: Р/р №26005253806001 в ПАТ КБ “Приватбанк” МФО 337546 ЄДРПОУ 23818476

Свято-Миколаївська громада молиться
та по всі віки буде молитися за всіх жертводавців храму.Закінчилася наша перша зустріч з громадою Свято - Миколаївського храму відвіданням пам’ятних місць, пов’язаних як з козацького славою України, так і сьогоденням Міжнародної громадської організації «УКРАЇНСЬКЕ КОЗАЦТВО».

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

ХРАМ СВЯТИТЕЛЯ МИКОЛАЯ

Потискаючи на прощання руки співвітчизникам, ми вже з сучасною поправкою побажали Отцю Михайлу та громаді Свято - Миколаївського храму міцного здоров’я та 777 футів під кілем у справах церковних та мирських, козацької звитяги та родинного затишку.

Хай щастить, бережи вас Боже.


Матеріал підготував гвардії п/полковник запасу А. В. Вовк.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 2-08-2015, 06:57 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...