Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Після повернення з Криму морських піхотинців України розмістили на базі Президентского полку.
Виконуючий обов’язки Міністра оборони України на той час генерал-полковник Михайло Коваль у Києві зустрівся з військовослужбовцями 1-го окремого батальйону морської піхоти.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Михайло Коваль наголосив, що Колегія Міноборони клопотатиме перед керівництвом держави щодо нагородження батальйону державною нагородою, а також присвоєння частині почесного найменування. За його словами через деякий час, відпочивши, морпіхи відбудуть до нового місця служби, де продовжать готуватися до виконання завдань.
Під час зустрічі морпіхам були передані листівки від учнів різного віку Львівської лінгвістичної гімназії зі словами вдячності та підтримки.
“Дорогі наші Українські воїни! Ми горді за вас, за ваші мужні вчинки та незламний бойовий дух. Ми віримо, що ви стоятимете до нашої спільної звитяги. Нас з вами роз’єднує кількасот кілометрів, але ми звертаємося до вас: ТРИМАЙТЕСЯ! ДЯКУЄМО ВАМ!”, – йдеться у зверненнях дітей до морпіхів.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Від ГО «Союз морських піхотинців України» кращі військовослкжбовці були відзначені громадськми нагородами та подарунками.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Чіткий стройовий крок лише підтвердив бойовий настрій морських піхотинців.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Зустрівся в столиці з воїнами і Святійший Патріарх Філарет.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату подякував воїнам за стійкість та мужність у відстоюванні національних інтересів та закликав завжди стояти на боці правди, на боці Бога:
– Ви повинні знати, що є Бог, котрий завжди стоїть на боці правди. Тому Він з нами, бо з нами правда. Ми захищаємо правду, захищаємо свою Батьківщину. Головне не те, що світ засуджує агресію проти України, а те, що Бог бачить цю неправду і покарає, обов’язково покарає. І ви будете ще свідками. Хоч наша армія була доведена до жалюгідного стану, але український народ її підсилить і вона буде достойно захищати свою територію. Чужого ми не хочемо, але й свого не віддамо. Тому Церква тепер не тільки молиться за військо, а й допомагає матеріально, – наголосив Патріарх Філарет.
Користуючись нагодою, морпіхи розповіли про свої потреби та задали питання, які їх турбують. Насамкінець Патріарх Філарет закликав Боже благословення на військо та подарував ікони святої великомучениці Варвари та молитвослови.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Наприкінці київського відпочинку наші морпіхі зіграли у футбол з командою «Маестро», що складається з українських «зірок» шоу-бізнесу та кіно. Матч пройшов на тренувальній базі «Динамо». Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь військових. У другому таймі «зірки» посилили оборону і наздогнали морпіхів. У підсумку матч закінчився з рахунком 4:4.

КИЇВ ЗУСТРІВ СВОЇХ ВОЇНІВ

Вже після матчу наші військові прямо з поля поїхали пакувати валізи. Увечері їх відправляли до місця подальшої дислокації – місто Миколаїв.
Тож нехай щастить вам воїни.

Матеріал підготував гвардії п/полковник запасу А. В. Вовк.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-08-2014, 15:41 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...