Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

68 річниця Великої перемоги для Сумських ветеранів війни та праці ознамєнована урочистим відкриттям Будинку ветеранів.

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

8 травня занедбана в минулому будівля пошти на території колишнього військового містечка обласного центру Сумщини перетворилася в центр свята ветеранів. В новому приміщенні створені всі умови для організації відпочинку ветеранам війни та праці.
Нарешті заслужені люди нашого міста отримали гідне приміщення, в якому будуть розміщатися міська та дві районні ради ветеранів, де вони зможуть проводити зустрічі, спілкуватися з сучасною молоддю Сумщини, виховувючі почуття патріотизму та національної гідності.

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

«Відкриття Будинку ветеранів – це символ нашої вдячності за мирне небо над головою та життя, за економічну велич нашої держави, що була відбудована з післявоєнного попелу. Турбота про людей старшого покоління – це наш святий і почесний обов’язок,» – підкреслив міський голова Геннадій Мінаєв.

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

До послуг ветеранів вісім кабінетів, зала для проведення свят, репетицій ветеранського хору, засідань ветеранського клубу.
«Нажаль, подібних об’єктів в Україні відкривається дуже мало,» – зазначив очильник Сумських ветеранів Микола Бондарєв. «Від імені ветеранів Сумщини хочу подякувати керівництву міста за цей подарунок», – наголосив Микола Олексійович.

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Попереду у ветеранів, що помолоділи душею багато роботи і першочергова – це облаштування музею до 70-річчя визволення Сум від фашистських загарбників, експонати якого розповідатимуть про ратний та трудовий подвиги наших свіввітчизників.

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

НОВОСІЛЛЯ ВЕТЕРАНІВ

З НОВОСІЛЛЯМ ВАС ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ!


Матеріал підготувала Марина Бистрицька.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 14-08-2014, 10:55 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...