Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

25 липня 2014 року, напередодні святкування 1026 річниці Хрещення Київської Русі у Синодальній залі Київської Патріархії Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет провів зустріч з представниками Товариства ветеранів військово-морської розвідки.

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

У зустрічі також взяли участь: Голова військово-історичного товариства «Наша спадщина» Володимир Федько та заступник голови Товариства військово-морської розвідки України Валерій Сохін. Представники семе цих організацій у часи Євромайдану були активними учасниками Самооборони, а тепер допомагають батальйонам добровольців, які боронять українську незалежність у війні на Донбасі.

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

Святійший Патріарх, не зважаючи на справи церкви, протягом години спілкувався з ветеранами про життя в Україні, справи громади і церкви, а також про відносини поміж братніми народами, що порушені окремими політиканами та злочинцями від влади.

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

Голова Товариства ветеранів розвідки ВМФ Олександр Мармашов відзначив Предстоятеля нагородою організації за послідовну підтримку Збройних сил України та активну громадську позицію.

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

Також ветерани ВМФ передали у Київській Патріархії ікони, біля яких молилися віряни на Майдані.

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

Святійший Владика подякував ветеранам за візит та високу оцінку соціального служіння Київського Патріархату та благословив на продовження їх праці зі зміцнення українського війська.

ЗУСТРІЧ З ПАТРІАРХОМ

Ветерани ВМФ подякували Патріарху Філарету за підтримку Збройних сил України, висловили готовність до послідовної та системної співпраці на користь громади та держави України.

Матеріал підготував, користуючись новиною на http://cerkva.info, гвардії п/полковник запасу А. В. Вовк.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 22-08-2014, 08:03 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...