Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

Весна 2014 року – початок відродження морської піхоти України після кримської зради.
Наші воїни прибули до міста корабелів – Миколаєва, одного з міст, де у далекому 1918 році зароджувалася морська піхота Української Держави у формі Гетьманату Павла Скоропадського.
Колишній генерал Російської Імператорської Армії Гетьман Павло Петрович Скоропадський розумів важливість такого роду військ як морська піхота для підвищення потужності Збройних Сил та обороноздатності держави.

ВІДРОДЖЕННЯ

23 травня 1918 року Гетьман Скоропадський видав указ України по Морському відомству «Про початок формування бригади морської піхоти у складі трьох полків для несення служби».
Завданням морської піхоти було несення служби на узбережжі держави та військово-морських фортецях, а також, здійснення десантних операцій. Крім основних завдань, в обов'язки полків морської піхоти входила охорона майна Морського відомства.
15 липня 1918 року відповідно до указу Скоропадського по Морському відомству для морської піхоти було встановлено формений одяг піхотного зразка з додаванням чорного канта навколо погонів і якоря на них — золотого для старшин і підстаршин, жовтого для рядових.

ВІДРОДЖЕННЯ

Незабаром морські піхотинці, як і всі Військово-Морські Сили Української Держави, отримали (згідно з гетьманським указом по Морському відомству від 18 липня 1918 року) затверджений Скоропадським новий військово-морський прапор.

ВІДРОДЖЕННЯ

Морські піхотинці склали присягу на вірність Українській Державі, текст якої був затверджений відповідним законом від 30 травня 1918 року.
31 серпня 1918 року секретний наказ по Морському відомству визначив дислокацію частин оборони Чорного моря та узбережжя південно-західного району. При цьому частини морської піхоти дислокувалися наступним чином:
Одеса :
• управління Корпусу морської охорони;
• штаб першого району морської охорони;
• штаб 1 полку морської піхоти;
• штаб 1 ескадрону морської кавалерії;
• телеграфний і телефонний взводи морської піхоти (всього близько 300 осіб).
Миколаїв :
штаб другого району морської охорони;
• два батальйони 2 полку морської піхоти;
• 2 артилерійський дивізіон;
• телеграфний і телефонний взводи морської піхоти (всього близько 1200 осіб, 8 гармат).
Очаків :
1 батальйон 2 полку морської піхоти;
• 1 артилерійський дивізіон;
• штаб 2 ескадрону морської кавалерії;
• напіврота саперів і мотоциклетна команда (всього близько 800 осіб, 12 гармат).
Херсон :
штаб третього району морської охорони;
• штаб 3 полку морської піхоти.
Перекоп - штаб 3 ескадрону морської кавалерії.
3 лютого 1919 року вже Симон Петлюра видав наказ № 68/32 про заснування Морського полку, особовий склад якого брав участь у Першому і Другому зимовому походах армії УНР.
Зустріли наших морпіхів у місті корабелів доброзичливо і таке відношення відчувається кожного дня. Окрім допомоги від міської влади, військовослужбовці отримують підтримку і з боку громадських та волонтерських організацій. Насамперед це стосується вирішення побутових питань, оформлення дітей до дитячих садків та шкіл. Також волонтери надали морським піхотинцям елементи спорядження, радіостанції, спеціальні ремені тощо.

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

Окремо слід зупинитися на формі одягу українських морських піхотинців. Військовослужбовці провели апробацію сучасних зразків форми одягу, бронежилетів і спорядження та оцінили їх зручність і придатність до сучасних умов ведення бою за призначенням.

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

На початку липня морським піхотинцям було представлено командира новоствореної бригади морської піхоти підполковника Дмитра Делятицького – до недавнього часу командира феодосійського батальйону морської пїхоти. Бригада формується на базі Феодосійського та Керченського батальйонів.

ВІДРОДЖЕННЯ

З початком окупації території України військами РФ та вторгненням її найманців на Схід країни, морські піхотинці були задіяні у несенні служби на блокпостах. Разом із співробітниками Міністерства внутрішніх справ, бійцями Національної гвардії та батальйонів територіальної оборони вони зберігають мир та спокій жителів Миколаївщини і Одещини. Чергування відбувається цілодобово на блокпостах, які знаходяться на головних транспортних магістралях.

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

Не зважаючи на положення країни у стані неоголошеної війни з боку Росії, українські морські піхотинці постійно проводять різноманітні тренування, що пов’язані з будовою, охороною та забезпеченням блокпостів.

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

З огляду на те, що підрозділ розширюється, морським піхотинцям необхідно набирати нових військовослужбовців. Сьогодні набір до морської піхоти відбувається з урахуванням тих проблем, які виникли під час подій у Криму.
Серед головних критеріїв відбору — добрий стан здоров’я, висока фізична підготовка та відповідний морально-психологічний стан.

ВІДРОДЖЕННЯ

Також можно зателефонувати на номери: 0984727947, 0662800997 - заступника командира батальйону з виховної роботи майора Олексія Нікіфорова.
Після передислокації проблем не поменшало, однак усі вони систематично та планомірно вирішуються. Морські піхотинці продовжують стояти на варті миру та спокою.

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

Не зважаючи на військово – політичний стан країни та будні бойової підготовки морських піхотинців, Миколаїв побачив святкування Дня ВМС України.

ВІДРОДЖЕННЯ

Відразу ж після свята, в період з 28 липня по 1 серпня з однією із тактичних груп військ берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України було проведено планові навчання, основними заходами яких стали багатокілометрові марші територією південно-західних районів Одеської області та тактичні навчання підрозділів на військовому полігоні в районі міста Болград.
Особовий склад підрозділів морської піхоти спільно з морською авіацією Військово-Морських Сил Збройних Сил України відпрацював питання посилення охорони і оборони одного із пунктів базування флоту та відсічі нападу незаконних збройних формувань.
Метою заходів, до яких також залучалися екіпажі кораблів і суден, було удосконалення взаємодії між визначеними підрозділами, підвищення льотного, десантного вишколу, тактичної підготовки особового складу в ході виконання завдань з посилення охорони і оборони пункту базування.

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

Не виключно, що підрозділи морських піхотинців у скорому часі почнут задіювати в зоні АТО, куди вже здійнили марш – кидок та виконують бойові завдання представники ГО «Союз морських піхотинців України» у складі батальйону «КРИМ».

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

ВІДРОДЖЕННЯ

Є надія, що в перспективі у наших морпіхів буде повновісне з’єднання, яке доведе не тільки ворогу № 1 на сьогодення, а й міжнародним військовим інституціям, що морські піхотнці України - справжні патріоти та професіонали своєї справи.

Бережи їх Боже


Матеріал підготував гвардії п/полковник запасу А. В. Вовк.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 22-08-2014, 06:59 | Комментировать (1) | Печать
Вы настоящие ГЕРОИ!Верю в ВАС и в Украину!

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...