Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

Київ поєднав одразу трьох морських піхотинців з Феодосійського окремого батальйону морської піхоти ВМС ЗС України зі своїми чарівними нареченими, котрі відсвяткували весілля в Центральному відділі державної реєстрації головного управління юстиції міста Києва.

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

В урочистій обстановці на весільний рушник стали старший матрос Роман Ярцев та Тетяна Яшина, матрос Олег Калінов та Оксана Бойко, матрос Вадим Гончар та Валерія Остапович.
Реєстрація шлюбу відбулася у Центральному РАЦСі Києва в присутності бойових побратимів, керівництва Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, друзів та близьких.

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

– Ми вже давненько планували весілля, але у зв’язку із складною ситуацією в країні, не могли раніше реалізувати цього, – розповідає Олег Калінов з дружиною Оксаною. – Про інші варіанти і мови не могло бути, вона сказала: “Куди ти, туди і я”. Прибувши до Києва все здійснилося. Сьогодні ми стали родиною, за що дуже вдячні зокрема Міністерству оборони України, нашим командирам та всім активістам, громадським організаціям, бізнесменам, які посприяли в організації незабутнього на все життя урочистого дійства.
– Останнім часом трішки важко було у зв’язку з останніми подіями на півострові. Якби не постійна підтримка моєї коханої, не знаю чим би все закінчилось. Кохана дзвонила, приходила. Це сильно допомогло гідно і з честю пройти крізь кримські події. Ми раді що нарешті саме тут. Ми щасливі, – наголошують Вадим та Валерія Гончар.

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

По закінченню церемонії, заступник Міністра оборони України Петро Мехед від себе та від імені виконуючого обов’язки Міністра оборони України генерал-полковника Михайла Коваля, привітав молодих з чарівною подією, побажав чистого неба над головою та процвітання їм та їхнім дітям у Незалежній Україні.
– Нехай ваше життя супроводжує Віра, Надія, Любов! Сім футів вам під кілем, – зазначається у вітальній адресі молодим парам від керівництва Міністерства оборони, командування Генерального штабу та Військово-Морських Сил Збройних Сил України.
При виході із РАЦСу подружні пари випустили білих голубів, після чого мужні морські піхотинці на руках донесли своїх наречених до трьох весільних автомобілів “Чайка”.
Весільний кортеж був прикрашений у відповідності до Українських весільних традицій і обрядів.

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

Після офіційних урочистостей молодята фотографувалися біля святинь та поклали квіти до обеліска Меморіалу Вічної Слави і Алеї Павших Героїв Другої світової війни.
Щасливі подружжя отримали цінні подарунки від Міністра оборони України та начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України, друзів та бойових побратимів.

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

Вітаючи, гості бажали молодим сім’ям щастя, добра та гідного продовження у найдорожчому багатстві – дітях.

СОВЕТ ДА ЛЮБОВЬ

Матеріал підготував гвардії п/полковник запасу А. В. Вовк.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-08-2014, 16:24 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...