Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

23 травня в Україні відзначається День героїв. Це свято встановлено на честь українських вояків - борців за волю України.
Свято було покликане відродити в українців героїчний дух минулих поколінь, які дали нашій історії яскраві приклади героїзму.
Українські герої – це прості люди, жінки та чоловіки, хлопці та дівчата, діти та літні люди, які стали до лав: руських дружин великого князя Святослава і короля Данила; козацьких полків Богдана Хмельницького, Івана Мазепи, Івана Виговського; Української Галицької Армії Мирона Тарнавського; Січових стрільців Дмитра Вітовського; Армії Української Народної Республіки Симона Петлюри; Організації Українських Націоналістів Євгена Коновальця і Степана Бандери; Української Повстанської Армії; визвольного руху шістдесятників; учасників Революції Гідності та Небесної сотні та воїнів АТО.
Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків-борців за волю України та є символом незборимості української нації.
Тому, саме в цей день, в історичному центрі м. Суми, за ініціативою активу Сумської філії Всеукраїнської громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання», було проведено зустріч та нагородження громадськими відзнаками свідомих громадян нашого міста.

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

Так, відзнакою ВГО «Країна» - медаллю «За гідність та патріотизм» було нагороджено берегиню та волонтерку Соколову Марину Миколаївну. Відзнакою ВГО «Спілка морських піхотинців України» - медаллю «100 років Морської піхоти України» нагороджено ветерана «цариці трьох стихій» Закорка Станіслава Федоровича. Пам’ятну медаль "За громадянський подвиг" було вручено ліквідатору наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Даренському Миколі Леонідовичу.

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

За вірність військовій присязі народу України, героїзм та взірець мужності Хрестом Архістратига Михаїла «За відвагу» було нагороджено Анатолія Юрійовича Карташова (92 ОМБр) та Заїку Олександра Миколайовича (27 ОРеАБр).

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

За свідому активну громадську позицію та волонтерську допомогу за напрямком матеріального забезпечення особового складу військових частин, підрозділів ЗСУ та комунальних лікувальних закладів м. Суми знаком народної пошани «За самовіддану працю в боротьбі з пандемією» було нагороджено бойового волонтера Кіченка Миколу Васильовича.

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

За вірність військовій присязі народу України, виявивши взірець мужності та незламності переконань при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» було відзначено Бойка Івана Євгеновича (92 ОМБр.).

СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ
СУМИ: СВЯТО ГЕРОЇВ

Українські герої сучасності різні за віком, політичними і релігійними переконаннями, світоглядом, соціальним статусом і навіть за національностями. Але їх об’єднує одне – любов до рідної землі, прагнення почуватися на ній господарями і ненависть до будь – якого окупанта.
СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 24-05-2020, 08:10 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...