Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

23 серпня 2016 року в Національному військово-історичному музеї Центрального будинку офіцерів Збройних сил України відбулося нагородження першими Бойовими нагородами України: хрестом Архістратига Михаїла "За відвагу", хрестом "За поранення в бою" та хрестом Петра Калнишевського "За гідність у полоні".

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

24 нагороди засяяли на грудях бійців АТО.

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

Серед номінантів до нагороди був і наш земляк – уродженець Сумщини - Максим Кривошапка.

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

Кривошапка Максим Володимирович – сапер 91-го окремого полку оперативного забезпечення Збройних Сил України (Інженерні війська), в/ч А 0563 Збройних Сил України, рядовий, 3269603353, (м. Охтирка, Сумської області).
З 16 по 21 січня 2015 року, коли велись запеклі бої в Донецькому аеропорті, рядовий Кривошапка М.В. виконував бойове завдання в середині нового терміналу по захисту території України, за що і отримав статус «Кіборг».
Під час обстрілів проводив розмінування місцевості. Протягом всього часу перебування на летовищі разом з побратимами стримував шквальний наступ терористів ДНР. Пережив два підриви нового терміналу 19 і 20 січня після яких отримав тяжкі поранення ноги, тазу та дві контузії.
21 січня, після підриву летовища 20 січня, потрапив до полону терористичної ДНР. В полоні стойко пережив моральні знущання и 21 лютого після проведення обміну між представниками України і бойовиками ДНР потрапив на територію підконтрольній Україні.
За вірність присязі, виявивши взірець мужності та незламність переконань Максима Володимировича, за поданням ГО «Сумське морське зібрання», було представлено до нагородження Знаком народної пошани Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні».

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» нагороджуються військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Сил спеціальних операцій України, Служби безпеки України, Прикордонної служби України, Управління державної охорони, а також добровольчих збройних формувань, які у ході бойових дій або під час виконання бойового завдання були взяті в полон та не зрадили присязі, виявивши взірець мужності та незламність переконань.
Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» нагороджуються громадяни України, а також іноземні громадяни, які є військовослужбовцями та прирівняними до них особами Збройних сил України, Національної гвардії України, Сил спеціальних операцій України, Служби безпеки України, Прикордонної служби України, Управління державної охорони, а також добровольчих збройних формувань.
Нагородження Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» здійснюється Наказом голови Всеукраїнського об’єднання «Країна».
Нагородження Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» може бути проведено посмертно.
Повторне нагородження Хрестом Петра Калнишевського «За гідність у полоні» не провадиться.
Ідея та виробництво даної відзнаки належить Виробничо - творчому об’єднанню «ОРДЕН» (http://www.vto-orden.com.ua).

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

На честь святкування нашою Державою своєї 25 річниці незалежності та православного свята Успенія Пресвятої Богородиці в домашній обстановці Максим Кривошапка і отримав нагороду з рук голови ГО «Сумське морське зібрання» капітана другого рангу Галишевського Анатолія Володимировича.

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО


ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО


ХРЕСТ ПЕТРА БАГАТОСТРАЖДАЛЬНОГО

Пройдуть роки, тяжкі будні війни і трагізм полону, лікування в шпиталі та перші кроки повернення до мирного життя залишаться лише в спогадах, але народ України буде пам’ятати про своїх вже сучасних героїв, що зберегли мир та спокій нашої Держави.

СЛАВА УКРАЇНИ! ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 28-08-2016, 09:04 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...