Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

28 вересня в Сумах відбувся відкритий обласний турнір з ДЗЮ-ДО пам’яті загиблих під час антитерористочної операції на сході України.
Його присвятили пам’яті героїв: Максима Савченка та Олександра Аніщенка, котрі захоплювались боротьбою.
Турнір зібрав понад 250 юних спортсменів не лише з Сум, а й Полтавської та Донецької областей. Зокрема, приїхали на Слобожанщину дзюдоїсти Краматорська та Слов’янська.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

Заступник командира спецпідрозділу «Альфа» УСБУ у Сумській області підполковник Олександр Аніщенко.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

44-річний офіцер пішов з життя, рятуючи свого пораненого друга під Слов’янськом Донецької області, опинившись під мінометним обстрілом у складі групи спецпідрозділу «Альфа».

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

Старший лейтенант Максим Савченко був заступником командира мінометної батареї, інструктором з парашутно-десантної підготовки 95-ї окремої аеромобі́льної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

В зоні АТО Максим перебував практично з початку операції. В той фатальний день сумчанин разом з побратимами виконував завдання щодо взяття черговий висоти в околицях Лисичанська. Терористи відкрили вогонь, три кулі наздогнали Максима Савченка. Одне з поранень, у бік, незахищений пластинами бронежилета, виявилося смертельним.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

На думку, співорганізаторів турніру, – змагання – це зайве підтвердження єдності країни.
Такі турніри – гарна нагода випробувати свої сили та налаштуватись на більш престижні змагання і подати приклад тим, хто тільки-но робить у спорті перші кроки.
Але на п’єдестал пошани воліють зійти не тільки хлопці. Чимало у секціях із Дзю-до дівчат. Хто йде відкривати незнані обрії, а хто продовжує батьківське захоплення.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО

Завдяки нашим героям, що склали голову за свій народ та незалежність України пишеться нова історія нашої держави, що буде очищена від бруду окупації та маніпуляцій.
Ми маємо завжди пам'ятати наших вояків та їхні подвиги. І слова великого кобзаря: «Борітеся – поборете, вам Бог помагає», стають й надалі актуальними у наш час.
По завершенні заходу кожен учасник турніру отримав подарунки та головні призи від організаторів дійства.

ГЕРОЯМ УКРАЇНИ ПРИСВЯЧЕНО


СЛАВА УКРАЇНІ!
ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ, ПАВШИМ ЗА НАЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ!


Матеріал підготував гвардії п/полковник запасу А. В. Вовк.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 4-10-2014, 05:13 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...