Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

26 та 27 січня 2021 року представники ветерансько-волонтерського руху Сумщини провели нагородження на честь Свята Соборності України мешканців краю, котрі, починаючи з 2014 року не стоять осторонь патріотично-визвольного руху України проти агресії РФ, а постійно і цілеспрямовано допомагають як армії України, так і добровольчому руху.
Так, 26 січня відзнакою ВГО «Країна» - медаллю «За відданість справі» було нагороджено представників Сумського національного аграрного університету Косенко Наталію Петрівну та Дубовика Володимира Івановича.

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ
СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ
СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

27 січня ветерани завітали до Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня №5» Сумської міської ради.
За підтримку ветеранського руху України, особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, надання кваліфікованої медичної допомоги, плідну співпрацю, професіоналізм, милосердя та сумлінне виконання посадових обов’язків Почесними грамотами Сумської філії Всеукраїнської громадської організації «Спілка морських піхотинців України «Сумське морське зібрання» було відзначено:
- Петренка В’ячеслава Юрійовича, головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня №5» Сумської міської ради, кандидата медичних наук, Заслуженого лікаря України, президента обласної Асоціації медичних працівників, Академіка академії інженерних наук, лауреата Міжнародної іміджевої програми «Кращі Українські підприємства» в номінації «Медицина і охорона здоров’я», удостоєного Почесного звання «Кращий керівник 2010 року».
В’ячеслав Юрійович нагороджений орденами: Преподобного Агапита Печерського, Святого апостола Андрія Первозваного, Зіркою економіки України ІІІ ступеня та Почесною відзнакою Сумської обласної ради «За високі досягнення».
В’ячеслав Петренко є автором 25 наукових публікацій, 2-х навчальних посібників, монографії та 3-х методичних рекомендацій.

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ
СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

- Безбабного Володимира Івановича, завідувача відділення Хірургії «Одного дня». Володимир Безбабний на громадських засадах є радником Сумського міського голови з медичної галузі.
Зворушливі, пам’ятні сторінки життя – участь у революційних подіях на Київському Майдані 2014 року та медичне волонтерство у зоні АТО на зламі трагічних 2014-2015 років. Півтора місяця як доброволець у польовому госпіталі лікар Безбабний надавав першу хірургічну допомогу воїнам при невідкладних тяжких станах і бойових пораненнях.
Володимир Безбабний - єдиний медик 5-ої лікарні, котрий побував в зоні АТО, хоча і не має відповідного посвідчення та і не прагне його здобути, бо не любить паперової тяганини.

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

- Потапенка Володимира Володимировича, завідувача хірургічним відділенням №3, лікаря-хірурга І категорії.

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

Щирі слова подяки від ветеранів за тяжку лікарську працю, за допомогу медикаментами на передові рубежі оборони від російської навали, за чуйність, співчуття та повагу до ратної справи захисників України.

СУМИ: ВЕТЕРАНСЬКЕ ВШАНУВАННЯ

Р.S. Шановні «янголи» в білих халатах! Ви представляєте одну з найшляхетніших професій, адже оберігаєте найбільший дар Господній – людське життя. У цьому жертовному, щоденному служінні Ви часто не маєте права на спокій, відпочинок, власні емоції чи навіть страх. І вдень, і вночі Ви поруч, аби встигнути допомогти хворому. У надважкий час нашої історії Ви на цілодобовій сторожі людського життя. Кожен з Вас виконує надважливу функцію лікування та порятунку українців: чи то на прийомі в поліклініці, в операційній, на передових рубежах боротьби, як з північним ворогом України, так і з COVID-19.
Нехай же Господь за Вашу мужність пошле міцного здоров'я та сил. Дякуємо!Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 28-01-2021, 17:02 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...