Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

7 травня 2021 року представники козацьких організацій Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» та Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку взяли участь в урочистому врученні посвідчень про приписку до призовної дільниці студентам КЗ СОР «Сумський коледж мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського».

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Упродовж січня – березня студенти навчального закладу пройшли повне медичне обстеження, склавши відповідні тести та спілкувалися з фахівцями територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Загалом 65 студентам Сумського коледжу мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського» було виписано посвідчення про приписку до призовної дільниці.
Це дуже важлива та хвилююча подія у житті кожної молодої людини чоловічої статі. З цього часу кожен зі студентів по-справжньому переосмислює своє життя, стає відповідальнішим, розпочинає осмислено готувати себе до захисту України, а також потребує належної моральної підтримки викладачів, військових і козаків, котрі займаються такою справою.
Урочистий захід відкрила заслужений працівник культури України Надія Гринь, директор навчального закладу. Вона щиро привітала своїх студентів з торжеством отримання документу чоловічої зрілості та побажала їм натхнення у здійсненні гарної самореалізації при гартуванні тіла, розумі та духу.

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

З вітальними словами та короткими промовами патріотичного змісту до студентів звернулися генарал-командор Віктор Лях – отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке»; полковник Анатолій Мафтик – відмінник освіти України, викладач І категорії з предмету Захист України; військовий старшина Михайло Лях – викладач ІІ категорії з предмету Захист України, отаман Сумського міського куреня МГО «Козацтво Запорозьке»; військовий старшина Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку Олег Ляшко; майор Роман Галасюк – заступник Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Останній зосередив увагу студентів на тому, що приписне посвідчення – це другий паспорт, такий же важливий документ, який буде необхідний юнакам при реєстрації чи зміні місця проживання, подачі документів до вищого навчального закладу для здобуття освіти та працевлаштування.

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Посвідчення про приписку до призовної дільниці студентам КЗ СОР «Сумський коледж мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського» вручали військові та козаки Сумщини, вітали їх і міцно тиснули молодецькі руки. Досвідчені наставники говорили майбутнім захисникам України напутні слова, бажали їм гарного майбутнього, бажали наслідувати героїчні вчинки наших славних пращурів, а згодом і самим бути прикладом для наслідування наступними молодими поколіннями.

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ
КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

На завершення урочистого заходу козаки, гості та куратори навчальних груп КЗ СОР «Сумський коледж мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського» сфотографувалися на добру пам'ять.

КВИТОК У ДОРОСЛЕ ЖИТТЯ

Військовий облік призовників є частиною загальнодержавної системи обліку та аналізу призовних ресурсів. Всебічне і глибоке вивчення особистості призовників є найважливішим завданням військових комісаріатів по забезпеченню якісного комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань молодим поповненням.
У складний час для України кожен юнак особливо має відчувати потребу своєї особистості для держави. Саме тому коледж турбується про всебічне патріотичне виховання студентів, а вручення свідоцтв про приписку до призовної дільниці юнакам є особливим, відповідальним моментом для нашої творчої родини.

Матеріал надав генерал-командор Віктор Лях, представник військової Колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 21-05-2021, 05:18 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...