Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

20 березня 2021 року, наприкінці першої неділі посту, представники громадських організацій Сумщини (Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку, Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», Сумського полку слобідського козацтва Герасима Кондратьєва та Першого Сумського гусарського полку) взяли участь у Богослужінні, яке очолив у Свято-Троїцькому храмі м. Суми (Ганнівка) представник військової Колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва, головний козацький священик Сумської і Охтирської єпархії, протоієрей Сергій Воробйов.

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

Служба розпочалася з читання часів. Божественну Літургію здійснив протоієрей Сергій Воробйов, настоятель храму. Йому співслужив протоієрей Андрій Лозовський, настоятель храму Казанської ікони Божої Матері села Великі Вільми, Сумської і Охтирської єпархії.

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА
БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

Під час Божественної Літургії отамани, козацька старшина, козаки та прихожани храму сповідувалися у гріхах і причащалися Святих Таїн. Таким чином готувалися до гідного відзначення свята Торжества Православія.

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА
БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА
БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

У своїх молитвах і проповіді отець Сергій згадував козацтво та схвально відгукувався про його служіння Господові. Наставляв віруючих на правильне духовне життя, зосереджував їхню увагу на особливостях служіння Церкві. Зосереджував увагу на тому як важливо для віруючої людини перемагати свої пристрасті, вгамовувати гнів, хіть, гордість, заздрість, осуд, пробуджувати у своєму серці християнську любов до ближнього та навчатися премудростей смиренного життя.

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

Після завершення проповіді, з благословення отця Сергія слово було надано козакам, котрі висловили вдячність своїм духовним наставникам - отцям Сергію і Андрію та всім прихожанам Троїцького храму за спільні молитви і привітали головного окормлювача козацьких громад з Днем народження (18 березня 1980 року).
Генерал-командор Віктор Лях нагородив протоієрея Сергія Воробйова грамотою та медаллю «За відродження Козацтва» за заслуги в окормленні козаків Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», духовному й національному вихованні козацької молоді та з нагоди Дня народження.

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА
БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

Від Сумського полку слобідського козацтва Герасима Кондратьєва отець Сергій отримав курок старинного мушкету, виготовлений венеціанським майстром стрілецької зброї. Козацький полковник Андрій Губін вручив іменнику ікону апостола і євангеліста Марка, написану Олександром Коротуном – вахмістром Сумського окремого Спасо-Преображенського козацького полку.

БОГОСЛУЖІННЯ ІМЕНИННИКА

Матеріал надав представник військової Колегії Синодального відділу УПЦ з питань козацтва, отаман Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке», генерал-командор Віктор Лях.
Редагування – Вовк А.В.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 29-03-2021, 15:40 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...