Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Три роки поспіль козаки та берегині Сумського міського куреня Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» святкують Різдво Христове у храмі Благовірного великого князя Георгія.
У цьому храмі козакам по-особливому затишно і втішно. В ньому знаходиться ікона Святого благовірного великого князя Георгія з вмонтованою частинкою його мощів.
Козаки, берегині та інші прихожани храму переконані, що іконописний образ Святого благовірного великого князя Георгія допомагає зцілитися усім, хто з вірою прикладається до нього.

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Тож, не випадково до цього храму приходять козаки, військові, працівники силових структур і правоохоронних органів, з надією прикладаються до ікони Святого благовірного великого князя Георгія. Молять його бути їхнім молитовником перед Господом Богом. Заодно, за підтримки чуйного і мудрого отця Василія набувають досвіду дотримання посту та підготовки до причастя Святих Таїн, радісного спілкування з Іісусом Христом.

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО
ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

7 січня 2019 року козаки разом з постійними прихожанами храму Святого благовірного великого князя Георгія Володимирcького молилися й славили Богонемовля під час Божественної літургії, яку очолив протоієрей Василій Коровець. Йому співслужили ієрей Максим Карпенко та диякон Євгеній Бірченко.
Після проповіді перед віруючими виступив отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке» генерал-командор Віктор Лях. Він подякував всіх священиків і прихожан за спільні молитви, привітав їх з Різдвом Христовим. Розкрив ціннісну значимість взаємодії Козацтва з Православною Церквою. Відзначив заслуги протоієрея Василія Коровця у розвитку Сумського міського куреня та з нагоди Дня народження за дорученням Верховного отамана України та Діаспори, Гетьмана козацтва Запорозького, маршала Козацтва Дмитра Сагайдака нагородив золотою медаллю «Козацька слава».

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО
ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Наприкінці церковної служби було здійснено ритуал урочистого прийняття Наталії Радчук до жіночої козацької громади «Берегиня» при Сумському міському курені Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Вона виголосила присягу й поклялася на Святому Євангелії в тому, що буде сумлінно виконувати свої козацькі обов’язки, разом з усіма членами козацької громади до останньої краплини крові й останнього подиху буде захищати віру православну та споруди Православної Церкви від усіляких паплюжень і зазіхань. Опісля берегиня поцілувала Хрест, козацький прапор і була окроплена протоієреєм Василієм Коровевецем свяченою водою. Слід відзначити, що Наталія Іванівна впродовж п’яти років активно займалася патріотичним вихованням джур і козачат, приймала участь у багатьох козацьких заходах.

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

Козаки й берегині разом зі священиками та іменитими гостями прийняли участь у трапезі з нагоди свята Різдва Христового. Говорили про значення Різдва Христового для прихожан храму і всього українського православного народу, про релігійне і світське життя мешканців козацького міста Суми, розглядали проблеми взаємодії козаків і священиків, тощо.

ВІДЗНАЧЕННЯ РІЗДВА ХРИСТОВОГО

В обговоренні цих питань взяли участь генерал-командор Віктор Лях, військові старшини Петро Шпиленко та Михайло Лях, сотник Едуард Козацький, берегиня Наталія Радчук. Цінні думки висловили протоієрей Василій Коровець, ієрей Максим Карпенко та диякон Євгеній Бірченко.
Свято вдалося. Козаки отримали справжню насолоду від святкування Різдва Христового, втішного спілкування, натхнення на здійснення гарних і корисних справ разом з священиками Української Православної Церкви.

Прес-центр Сумської паланки МГО «Козацтво Запорозьке».Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 14-01-2019, 11:45 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...