Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

Вшановуючи Віктора Григоровича Степаненка, за ініціативою президента ВГО «Всеукраїнської федерації «Спас» Олександра Притули в Запоріжжі 24 квітня був проведений ІІ Меморіал пам’яті В.Г. Степаненка з козацької боротьби «На поясах».

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

Віктор Григорович Степаненко - Начальник Управління з питань фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської ради пішов із життя 15 липня 2014 року.

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

Все своє життя Віктор Григорович присвятив розвитку Запорізького спорту. Він був талановитим, працелюбним керівником, чуйною людиною. В 1998 році Віктор Григорович став одним із засновників Запорізької ДЮСШ «Спас», сприяв заснуванню інших Запорізьких ДЮСШ, щиро вболівав за розвиток дитячо-юнацького спорту та гідне виховання молоді, залишивши на землі добрий слід та вдячну пам’ять про себе у серцях спортсменів, тренерів, запоріжців.
На честь Віктора Григоровича 13 серпня 2015 року відбулося урочисте відкриття на будівлі департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міськради іменний меморіальної дошки.

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

На урочистому відкритті меморіалу були присутні організатори і почесні гості: начальник управління фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської ради Павло Бланк, президент Запорізької обласної федерації козацького бойового мистецтва «Спас» Костянтин Рижов, голова молодіжної ради ПАТ «Запоріжсталь», голова ради старійшин Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Олекса Сич, директор СК комбінату «Запоріжсталь» Роман Кір’янов, капітан козацької чайки «Покрова» полковник козацтва, професор Олег Щекотихін, голова координаційної ради з питань сприяння правохороним органам України Світлана Панасенко, родина та друзі Віктора Григоровича Степаненка.
Меморіал відкрив президент ГО «Всеукраїнської федерації «Спас», радник міністра Міністерство молоді і спорту України Олександр Притула.

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

З привітальним словом до учасників меморіалу виступив заступник начальника управління фізичної культури, спорту та туризму Запорізької міської ради Валерій Богдан, який багато років попрацював під керівництвом Віктора Григоровича Степаненка. Далі у хореографічній виставі свої вміння продемонстрували вихованці тренера Миколи Мігулі ДЮСШ «Спас» та маленької козачки з міста Миколаєва. Закінчилося урочисте відкриття парадом учасників змагань.
Поєдинки проходили на трьох килимах в СК комбінату «Запоріжсталь». Всього в змаганнях прийняло участь 238 спортсменів не тільки з Запорозької області, а й з Миколаєва та Харкова.
В змаганнях приймали участь як досвідчені спортсмени, так і новачки.
Традиційно високий рівень підготовки продемонстрували вихованці запорізької ДЮСШ «Спас» (директор Костянтин Рижов).

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

ТУРНІР ПАМ’ЯТІ

За результатами змагань ми можемо визначити, що справа відродження козацьких бойових мистецтв в Запоріжжі, яку започаткував Віктор Григорович Степаненко живе і розвивається, все більша бажаючих приєднатися до традицій славного Запорозького козацтва.

Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.

Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 27-04-2016, 08:31 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...