Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

Свято українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці, День визволення Запоріжжя від фашистських окупантів, а тепер і державне свято День захисника України.
Всі визначні події для міста та України 14 жовтня — у день, який об'єднав всі покоління захисників України, борців за мир і краще майбутнє для рідної держави.
Саме до цього дня, 08 жовтня 2015 року в рамках Всеукраїнського Козацького Фестивалю «Покрова на Хортиці», Запорізьким академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. В.Г. Магара, обласним центром патріотичного виховання молоді при підтримці Управління молоді, фізкультури та спорту облдержадміністрації для студентів, школярів, громадських організацій, військовослужбовців, волонтерів було підготовлено і проведено урок Мужності «З любов’ю до України!».
Вихованці ДЮСШ «Спас» з осередку «Спас-Вихор» яскраво відстояли честь Дитячо-юнацької спортивної школи «Спас», продемонструвавши свої вміння з козацького бойового мистецтва «Спас» у видовищному показовому виступі.

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

З ЛЮБОВ’Ю ДО УКРАЇНИ

Дякуємо організаторам цього надважливого дійства за запрошення долучитися до потужної команди, що творить добру справу в розбудові усвідомленої нації справжніх патріотів своєї рідної Батьківщини!

Слава Україні!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 13-10-2015, 15:22 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...