Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

12 вересня 2015 року на Співочому полі у Києві наша країна відзначала «День Козака»!

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

Протягом усього дня на сцені потужно виступали сучасні рок-гурти та виконавці, серед яких: Руслана, «От Вінта», «Табула Раса», «Сергій Кузін band» разом із Сонею Сотник та ін.

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

Не залишили байдужими глядачів і спасівці з Театру Козацького Бою «Запорозький Спас», які прибули на свято під керівництвом кошового писаря Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Василя Прокопенка.

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

Вони яскраво продемонстрували високий рівень підготовки з козацького бойового мистецтва «Спас», про що свідчили бурхливі оплески та зачароване враження від гостей свята.

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

ДЕНЬ КОЗАКА

Отже, не дарма проходять виснажливі та насичені тренування, постійно ведеться робота по вдосконаленню та опануванню козацького бойового мистецтва.

ДЕНЬ КОЗАКА

Тож, дякуємо організаторам цього феєричного свята, особливо колективу «Radio ROKS», за запрошення прийняти участь та долучитися до неймовірно потужної команди, що здатна запалити життєдайний вогонь в серцях наших співвітчизників! Сподіваємось на подальшу успішну співпрацю.
Слава Україні!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 18-09-2015, 09:24 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...