Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Спас» з осередків «Спас-Вихор» та «Спас-Яр», а також представники театру козацького бою «Запорозький Спас» прийняли участь в ландшафтному театралізованому дійстві «Запорожець за Дунаєм», який присвячено Дню Незалежності України. Дійство відбувалося 22 серпня 2015 року на Співочому Полі в м. Київ.

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

Наші хлопці з театру козацького бою «Запорозький Спас» мали вкрай відповідальне завдання – їхній виступ відкривав виставу. Спасівці успішно впоралися з цим завданням, не залишивши байдужим жодного з глядачів. Виступ наших запорожців зумів пробудити той вогонь у глядачів, що мусить горіти у кожного з українців!

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

Крім того, наші вихованці прийняли участь в самій постанові, де продемонстрували неабияку витримку та готовність до виступів на великій сцені.
Глядачі були вражені неймовірно видовищним театралізованим дійством і, немов зачаровані, занурилися в славні та повчальні часи історії нашої неньки - України!

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

Після вистави була здійснена незабутня та вражаюча прогулянка нічним містом, яку для нас провів наш Козак-побратим з м. Київ – Павло Реутов (за що ми йому щиро вдячні!).
Ще під час прогулянки ми зустріли нашого товариша – славетного Кобзаря Тараса Силенка, який подарував нам захоплюючий концерт з виконанням патріотичних пісень, що залишились в наших серцях. Низький уклін Вам, пане Тарасе, від нашого спасівського товариства за Вашу добру справу, яку Ви несете по всій нашій незалежній та могутній Україні!

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

«ЗАПОРОЖЕЦЬ ЗА ДУНАЄМ» НА СПІВОЧОМУ ПОЛІ

Тож, висловлюємо щиру подяку організаторам цього важливого дійства за запрошення прийняти участь, а саме: керівництву Запорізької обласної філармонії, особливо Генеральному директору – Заслуженому працівнику культури України Конаревій Ірині Едуардівні, а також художньому керівнику – Заслуженому діячу мистецтв України – Лілії Грінь, козацькому ансамблю пісні і танцю «ЗАПОРОЖЦІ», Запорізькому академічному симфонічному оркестру та всім учасникам постанови за незабутні враження та приємну і дружню компанію!

Сподіваємось на подальшу співпрацю.

Слава Україні!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 26-08-2015, 14:00 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...