Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

Першого вересня, в день знань, запорізькі артилеристи отримали сто книжок Першої козацької бібліотеки та стали першими читачами Національної громадської козацької історичної бібліотеки ім. князя Д.І. (Байди) Вишневецького.

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

До особового складу легендарної 55-ї артбригади прибули вчені, учасники бойових дій, досвідчені офіцери, козацька старшина координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації.
Засновник бібліотеки, голова Запорізького козацького руху Дмитро Сухінін наголосив на необхідності глибоко знати історію своєї Батьківщини, державотворення, славетних перемог, тактики та стратегії не тільки у битвах чи війнах, а й на ниві дипломатичної роботи. «Ми повинні вивчити історію, щоб не робити помилки у майбутньому. Ми не маємо права не знати історію ГУЛАГу, або індустріалізації на жертвах людей, а також історію війн, провокованих політиками, що опікувалися лише особистими статками та владою. Тому ми й вирішили поповнити солдатську бібліотеку відповідною літературою. Допомагали зібрати ці книги народні депутати та керівники обласної адміністрації, заможні козаки, а також тут частина книг з моєї особистої бібліотеки. Завдання одне – створити належні умови для інтелектуального розвитку наших воїнів», - наголосив Дмитро Валентинович.

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

В частині є бібліотека, яка налічує понад п’ять з половиною тисяч книжок. Козацькому поповненню тут раді і вдячні.
«Солдати люблять фантастику, але історією також цікавляться. Особливо їх інтересують книги про наш легендарний край – колиску запорозького козацтва», - акцентувала бібліотекар військової частини Тетяна Ведерникова.

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

У книгах, які передали бійцям, висвітлюються події боротьби за створення Гетьманської незалежної держави, великої геополітичної історії в роки Першої та Другої світових війн та спогади про переможні походи великих ватажків із світовою відомістю - Дмитра Вишневецького, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького, Івана Мазепу, Івана Виговського, Івана Сірка, Івана Богуна, Івана Підкову, Павла Скоропадського та інших. Також багато книжок було представлено про новітню історію, як трагічну, так і водночас героїчну сторінку бойового шляху сучасного козацтва України - революції Гідності та боротьби з російськими окупантами.

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

Нам необхідний мир, спокій, економічне зростання і сталий розвиток. А сама головна сьогодні наша зброя – це інтелект. Адже війни виграють люди освідченні, котрі знаються на суті проблем у військової справі, політиці та дипломатії.

КОЗАЦЬКІ ДАРУНКИ

Ну і до речі, Перша козацька бібліотека працює в Олександрівському районі Запоріжжя по вул. Приходська (колишня Комунарівська), 62, у приміщенні генеральної канцелярії Міжнародного союзу козаків «Запорозька січ». Долучитися до створення фонду бібліотеки можуть усі охочі.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України, гвардії п/полковник запасу.
Фото - Анатолій Цвятков - радник головного отамана Дніпропетровської громадської організації «Січеславське козацтво Запорозьке», генерал - осавул.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 1-09-2016, 17:44 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...