Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ

ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ

ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ

1 червня 2016 р. в селі Петрівка зібралися представники братніх козацьких організацій: Спілки вільних козаків, Міжнародного союзу козаків «Запорозька січ», Запорозьке Військо Низове «Запорозька Січ», волонтерських організацій та патріотично налаштована громадськість села Петрівка. Своїми силами козаки встановили хрест пам’яті.

ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ

На Козацькому Колі одноголосно вирішили освятити хрест за допомогою священика Української православної церкви Київського патріархату.
Згідно звичаю та традиції кожний козак та отаман висловив свою думку щодо необхідності допомоги армії, підтримки сімей загиблих та поранених, проведення виховної роботи з молоддю, розробки програми розвитку козацтва, підвищення рівня військово-політичної підготовки козаків, старшини та отаманів, проведення відповідних заходів на базі створеної козацької історичної бібліотеки.
Про це говорили голова Координаційної ради з питань козацтва Сухінін Дмитро Валентинович, кошовий отаман ЗВН «Запорозька Січ» Рижов Костянтин, отамани Матвієнко Іван Станіславович, заступник голови Токмацької райдержадміністрації Братіщенко Володимир Миколайович, учасник АТО Юрій Хижняк та інші.
Вирішили й надалі проводити операцію «Дозор» і «Козацький волонтер» та утворювати козацькі загони по області.

ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ

Отець Пахомій благословив всіх на добрі справи і підтримав рішення поважного зібрання, після чого провів молебень на вшанування пам’яті за загиблими в АТО та освятив хрест.

ХРЕСТ ПАМ’ЯТІ

Після офіційної частини Дмитро Валентинович вручив волонтерам і козакам — воїнам почесні грамоти та щиро подякував від обласної влади за значний особистий внесок кожного учасника.
Треба підкреслити, що козацтво Запоріжжя не тільки перемагає на фронті, але і проводить культурно — історичні та духовні збори, що несуть добро, повагу до людей та користь суспільству.
Слава Україні! Слава Запорозькому козацтву!

Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Корегування - А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України, гвардії п/полковник запасу.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 2-07-2016, 08:33 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...