Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

КОЗАЦЬКА РАДА

КОЗАЦЬКА РАДА

КОЗАЦЬКА РАДА

Дотримуючись споконвічної традиції, на Запоріжжі 6 лютого 2016 року, була проведена XXVII Велика рада Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ». В гості до братів - запорожців завітали козаки з Нікополя, Січеслава та Києва.

КОЗАЦЬКА РАДА

Товариство однієї з самих потужних організацій в Україні заслухали доповіді отамана та старшини. В змістовному виступі кошового отамана Костянтина Рижова було проаналізовано ситуацію в козацькому русі області та країни, дана справедлива оцінка діям старшини та козаків, визначені напрями подальшої діяльності, підтримана робота координаційної ради Запорізької ОДА в операціях «Дозор», «Перехоплення» та «Козацький волонтер», культурна та ідеологічна робота.

КОЗАЦЬКА РАДА

Сухінін Д.В. — голова координаційної ради з питань козацтва Запорізької ОДА підкреслив велике значення активної братерської співпраці козаків з МСК «Запорозька Січ» з військовими підрозділами ЗСУ та МВС в ході військово-політичних заходів, проведених за кордонами області. Передав подяку за сміливість та відвагу від штабу АТО та спецпідрозділів СБУ.

КОЗАЦЬКА РАДА

Виступили козаки і з пропозиціями щодо подальшого розвитку та діяльності, а гість зібрання - керівник фонду ім. І. Сірка Сергій Карноза запропонував і надалі проводити сумісні заходи виховного та ідеологічного характеру, вивчати історію та зберігати традиції.

КОЗАЦЬКА РАДА

КОЗАЦЬКА РАДА

КОЗАЦЬКА РАДА

Одноголосно на Раді було обрано Отаманом Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянитина Рижова.

КОЗАЦЬКА РАДА

Вітаємо Вас, Костянтине Анатолійовичу!!!


Матеріал надав Віце - президент Всеукраїнської федерації «СПАС» Кошовий отаман Запорозького Війська Низового «Запорозька Січ» Костянтин Рижов.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 13-02-2016, 06:50 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...