Можно бесплатно скачать шаблоны для dle 10.1 у нас на сайте

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

14 жовтня 2016 року, в День Захисника України, на території села Мала Білозерка, Василівського району, Запорізької області відбулися урочисті заходи по відкриттю пам’ятного знака, присвяченого пам’яті уродженця с. Малої Білозерки – полеглого учасника АТО старшого лейтенанта Зелінського Гавриіла Вікторовича.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Організатори заходів: Громадська організація «Київське військово-історичне товариство», Малобілозерська сільська рада, громадські активісти села Мала Білозерка.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

14 жовтня 2016 року Церква почитає Покрову Пресвятої Богородиці. Серед Богородичних свят Покрова Пресвятої Богородиці належить до особливо шанованих в нашій Державі. Його традиція бере свій початок ще від часів прийняття Християнства і упродовж віків набирала національного підтексту відповідно до суспільно-історичних обставин.
Особливо шанованою була «Покрова» за часів козаччини. Запорожці мали на Січі Покровську Церкву, від якої починали свої походи на ворогів.
Зазначу, що Українська Повстанська Армія у 1947 року також проголосила День Покрови Пресвятої Богородиці своїм офіційним святом.
Тому, саме в цей день, гості зі столиці - ветерани Військово – морського флоту України та пошукового руху разом з місцевими жителями, на честь Свята, розпочали урочистості з літургії у храмі Святого Пантелеймона.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

На урочистих заходах були присутні представники керівних органів державної та місцевої влади, депутати, ветерани війни та праці, учасники АТО, духовенство, громадяни та учнівська молодь.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Пам’ятний знак встановлено на вулиці, де народився та проживав Зелінський Г.В. (колишня вулиця Кірова, з січня 2016 року - вулиця Зелінського).
Зелінський Г.В. – старший лейтенант, заступник командира роти з виховної роботи 93-ї окремої механізованої бригади, героїчно загинув 29 серпня 2014 року під час виходу з Іловайського котла.
Похований 3 квітня 2015 року в місті Новомосковськ, Дніпропетровської області.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

На початку заходу до земляків - односельців звернувся автор проекту – Олександр Чудновець, наголосивши про почесний обов’язок перед загиблими захисниками України від московської навали.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Хвилина мовчання як дань пам’яті за загиблими - біль, туга, співпереживання, співчуття, а може і тихе зітхання… у кожного своє у роздумі, але трагедія єднає…

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Відкриття пам’ятки… Що на серці воїнів, які роздуми у молоді… Напевно у кожного своє, але єднає всіх горе і та ціна, що платить наш народ за мир і спокій в Україні.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Освячення пам’ятника та молитва за Героя: «Всеблагий Отче, Ти послав у світ Свого Єдинородного Сина, щоб Він Своєю смертю і воскресінням визволив нас від вічної муки і смерті, і повернув нам надію на життя вічне в славі Твоїй. Хрест Сина Твого являється знаком нашої перемоги. Цим знаком в таїнстві святого хрещення ми берем свій кожноденний хрест, щоб йти по життю, наслідуючи Христа. Благослови і освяти пам’ятник цей, який раби Твої спорудили та установили на честь і пам’ять про тих, котрі загинули за друзів своїх, бо Ти сам сказав: «Хто душу свою покладе за друзів своїх, той спасе її». Яви їм Свою велику милість і воскреси їхнє тіло для життя у славі Твоїй. Подай вінці нетління вождям і воїнам, що за віру і Батьківщину життя своє віддали на полі битви і всім, що для перемоги потрудилися. А тим, що приоздобили пам’ятник цей і пам’ять творять, подай Господи все, що вони просять для спасіння. Укріпи нашу надію на те, що силою Чесного Твого і Животворчого Хреста Ти проведеш нас через врата смерті і приведеш нас до Царства Твого, де ми зі святими Твоїми будемо славити і оспівувити Причесне і Величне ім’я Твоє - Отця, Сина і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки віків».
І знову роздуми, роздуми, роздуми…

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

По закінченню офіційної частини мітингу, Олександр Чудновець, від імені Київського військово-історичного товариства вручив відзнаки батькам Гавриіла, понад тридцяті ветеранам війни на Сході України та громадським активістам селища.

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Вічна пам’ять та слава Воїну запорізької землі та всім загиблим, котрі віддали своє життя за нашу Батьківщину та її майбутнє!

НА ЧЕСТЬ ВОЇНА

Герої не вмирають, вони житимуть в наших спогадах, добрих справах в ім’я рідної України.

Матеріал підготував А.В. Вовк – член Національної спілки журналістів України гвардії п/полковник запасу.
Фото - Голова ради громадської організації «Київське військово-історичне товариство» Чудновець О.М.
Категория: Периодика ↓ Опубликовал psi01morpex, 16-10-2016, 05:36 | Комментировать (0) | Печать

Добавление комментария

Фордевинд, fordevind, fordevind.com.ua, статьи, страна, родина, отчизна, сайт целеустремленных людей, фордевинд сумы, Вовк Андрей Васильевич, Вовк Андрей, Морпех
загрузка...